Wpis z mikrobloga

Witajcie, dawno mnie pod tym tagiem nie było ale nagle kilka dni temu pod zeszłorocznym filmikiem Tworko o Axelu napisał do mnie Brexon.

Niestety, ale nazywanie mnie "obesrańcem" źle świadczy o charakterze i kultury tego chłopaka przez co groziłem mu z kolei soczystym wpirdolem gdybym go spotkał, jednak Tworko usunął wszystkie posty Brexona po swoim filmikiem więc ich nie pokażę już, ale uwierzcie mi że tak było.

Ale w końcu zrozumiałem, że polemizowanie z tym małym gnojem nie ma sensu skoro on jest tyle sam wart, co ten jego Axel jak i całe to towarzystwo wzajemnej adoracji.
#axeliocontent
  • 13
@acctim on juz byl skreslony w spoleczenstwie na dlugo przed tym. Zostanie zaruchanym mentalnie przez wojewodzkiego, lepa miecugowowi i start z kononem to juz apogeum kompromitacji i masa krytyczna zerzuncji na jedna jednostke ludzka.
@Matiszka: ja wiem ze ty masz swoich idoli z twnu
jak juz mowisz o zerzuncji i wymieniasz wojewodzkiego to moge tylko napisac zebys glowe wyjal z beczki kapusty xD
twoi idole to smiecie nie lepsi od jakiegos axelio, ty i ta twoja mentalna pustynia

no i ch, od momentu pojawienia sie tej dupy tylko zyskiwal, gdyby byla normalna to poszla by do roboty i jakos by klepali biede a tak to
@Matiszka: ja wiem ze ty masz swoich idoli z twnu

jak juz mowisz o zerzuncji i wymieniasz wojewodzkiego to moge tylko napisac zebys glowe wyjal z beczki kapusty xD
twoi idole to smiecie nie lepsi od jakiegos axelio, ty i ta twoja mentalna pustynia

Zes zalozenie zrobil z dupy xd

Tym bardziej mnie bawisz, bo takie rzeczy mowi mi psyvhofan kononowicza xd
oczywiscie ze zyskiwal,


@acctim: axelio zyskiwał tylko i wyłącznie w momencie kiedy pokazywał jakieś stare czasopisma lub jakiś odcinek z ogrywania gry i tylko wtedy gdy nie robił tego na żywo. Pomimo tego że nawet i to kulało merytorycznie jak i jakościowo to jednak nikomu to za bardzo nie przeszkadzało - no jest jak jest, niech sobie robi co chce. Ale nasz kuc ma osobowość dyssocjalną i w momencie kiedy sam