Wpis z mikrobloga

Można gdzieś zamówić liquidy na internecie? Proszę o stronkę tu lub pw, chodzi mi o 12mg jakieś dobre, nie chce się bawić w premixy bo z nich ciężko zrobić 12mg liquid. Własne robiłem pare razy, z proporcjami dobrymi, róznymi aromatami ale potem tak mi z ryja dawało, że zaczęło mi to przeszkadzać xD

PS. Opłaca się kupować ijusta 3? Pale zamiast zwykłych szlugów elektryka, nie chce jakiegoś boxa tylko prostego sitcka, ale nie jakiegoś znów małego jak te ego ayo np, nie chce żeby był niewiadomo jaki z wygladu, a prosty elektryk i schludny
#liquidy #vape #epapierosy #edym #idym #jakidym #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kejesen: dodanie odpowiedniej ilości 100mg Niko /która możesz za parę dni zamówić z hiliq/ jest łatwe - gotowych lq nie kupisz zdalnie więc to najprostsze rozwiązanie... Btw, 12mg na subohmie to spora dawka... Co do sprzętu: zostaw parownik z ijust3 skoro ci odpowiada i dołóż zasilanie z regulacją mocy i wymiennymi Aku
  • Odpowiedz
@Kejesen ale bardsiej od jiusta 3 wybral bym jego nowszą wersje - 21700, moze smok tritini alpha (czy jakos tak?) Przyjemnie aio z regulacją idealny do takich mocy ( )
  • Odpowiedz