Wpis z mikrobloga

Mirunie, skąd obecnie najlepiej zamówić #noopept ? Chyba, że obecnie coś się pojawiło nowego na rynku wartego uwagi?
Kiedyś zamawiałem z smartnootropics tylko że stonka już nie działa, jest jeszcze rupharma ale posiadają jedynie w tabletkach a mnie interesuje proszek.

#nootropy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@specter69: brałem ten noopept z SH i nie widziałem żadnej różnicy, natomiast przy piracetamie rzeczywiście mózg sprawniej pracował. Zresztą nie ma zbyt wielu badań potwierdzających skuteczność noopeptu..
  • Odpowiedz
@specter69: Nie łącz piracetamu z nooptetem, one się nawzajem zwalczają. Brałem i piracetam i nooptet. Nooptet jest zauważalnie silniejszy.
Do zamówień polecam stronę Swiss Herbal.
Anaboliczny pisze, chociaż sam przyznaje że nooptetu nigdy nie brał. Dodatkowo twierdzi że nooptet nie działa, ale piracetam, który można by podawać dzieciom to już go klepie.
  • Odpowiedz
  • 0
@dziubelp dzięki za info. Suma sumarum zamówiłem od przyjaciół ze Szwajcarii noopept oraz acetylo l-karnityne, ale też z alledrogo bacopa, różaniec górski oraz standardowo żeń szeń.
Pierwszy taki mój stock, dam znać czy klepie xD
  • Odpowiedz
@specter69: Świetny wybór specyfików!
Po bacopie miałem lepsze wyniki w dawnej pracy (sprzedaż na słuchawce). Różeniec na mnie działał zbyt mocno. Biorąc razem z żeń szeniem to bym odleciał, ale nie sądzę żeby było to przyjemne, wyobrażam sobie takie przedawkowanie jak przedawkowanie kofeiny. To oczywiście moje odczucia, ludzie zazwyczaj chwalą różeniec. Sam żeń szeń, no to klasyka, dobre na wszystko.
Nie spodziewaj się klepnięcia jak po narkotykach, ale zmiana będzie.
  • Odpowiedz
  • 1
@dziubelp pierwsze wrażenia po kilku dniach są negatywne, popołudniu jestem juz tak śpiący że bez szybkiej drzemki się nie obejdzie. Możliwe, że zwiększył mi się metabolizm w mózgu i stąd takie odczucie. Poczekam kilka tygodni i wtedy skomentuje
  • Odpowiedz