Wpis z mikrobloga

Nie wiem kto się zajmuje dźwiękiem, ale #!$%@?ł sprawę koncertowo. Oglądam na tv, jak gadał np. mongoł to niczego zrozumieć nie szło, jak prowadzący po nim zaczął się drzeć tak z 40% musiałem ściszyć do 10%. Czasem nie słychać w ogóle, czasem za głośno, do tego darcie się prowadzącego jakby myślał, że prowadzi jakiś koncert biesiadny xD jeden mikrofon zbiera spoko, reszta pogłosy. Słaby poziom żartu, jak na razie to tylko na tym komiku blondynie mi się zdarzyło śmiechnąć. #korwin zdecydowanie zażenowany. Do tego problemy z dostępem w ogóle. Ripost siedzących nie słychać wcale, bo nie było piniondza na mikroporty xD aaaa, no i zalogowanym można być tylko w obrębie jednego urządzenia. Jak zalogowałem się na telefonie z tego samego wifi to mi playera na telewizorze wywaliło xD

Człowiek niby wiedział, ale jednak się łudził. Może Warga i Jaok to jakoś uratują, albo tamci "nieznani" komicy. Jak na razie 2/10. Korwin pewnie ma flashbacki z wykopowego radia.
#roast
  • 7
@waldo @Daleth2202
a wystarczyło wziąć porządnych komików i lepiej to wszystko przygotować, bo Korwin ma potencjał i na pewno przy lepszej promocji by się to zwróciło. Fajny byłby skład Lotek, Norbi jako kozioł ofiarny, Pacześ, Rejent, jakaś znana twarz, znana twarz 2, ten blondaty komik mógłby zostać, towarzystwo z YT wywalić na zbity pysk. I załatwić prowadzącego bez nadpobudliwości
@Daleth2202 moim zdaniem zamysł jest ok, gość ma potencjał, ale cała reszta jest spierniczona u podstaw. Janusze naoglądały się tych całych rojstów, zobaczyli że to robi liczby i chcieli zrobić nieudolnie swoje show