Wpis z mikrobloga

Mirasy, jak tam Leo 1 po zmianach?

Zastanawiam się nad jedną linią medów i kiedyś w ciemno szedłbym w E50M, aczkolwiek dawno nie śledziłem co tam pozmieniali więc szukam info. Na plus E50M na pewno można zaliczyć taranowanie i czasem coś odbije jak się trafi na pomidora. Ale w erze latającego "złota" tak na pancerz do końca patrzeć nie wolno to się zacząłem zastanawiać nad Leo 1.

Przedstawiać mi tu sensowne argumenty za obydwoma proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wot #obronaterytorialna (może też doradzą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°))
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zgubilem_Login: e50 zbiera jak szmata w wieże, no #!$%@? mnie granie nim xD.
Odbić potrafi kadłubem, ale po nim tylko pomidory strzelają.
Zauważyłem ogólnie że medy, nie ważne jakie, są i tak dziurawione jak #!$%@?, jedyna opcja to gra na wieżę (stb, czy Patton). Kadłuby i tak łapią w większości od golda jak #!$%@?, a jak gościu się raz od ciebie odbije, to bądź pewien, że kliknie 2.
Z drugiej strony
@vomalio: a propos klikania 2. zgubiłem już tę grę od dobrego pół roku i nie obserwuję żadnych newsów, jak ostatni raz coś słyszałem to mieli zmieniać golda, nerfić go. Jak to się w końcu skończyło?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zgubilem_Login: E50M to badziewie - działo jest poprawne ale nic nadzwyczajnego, zwłaszcza ten nieszczęsny dpm z 9ntieru przeszkadza. Pancerz? Jaki pancerz, jedyne co jest w miarę to górna płyta. Poza tym masz gówno wieże z przodem 180mm pionowej ściany która oczywiście podziurawi wszystko. Taranowanie? Przyda się raz na 10 gier, szkoda czasu. Leopard po buffach za to jest bardzo dobry - faktycznie dobra celność, spora alfa, dobra penetracja, mobilność.