Wpis z mikrobloga

@Deleter29 co ja mam powiedzieć, chodzę do szkoły i chce być w związku ale jako rasowy #przegryw nic z tym nie zrobię cały czas znajomi się z mnie śmieją bo anon ty nie znajdziesz dziewczyny ale żeby nie było to są moje mordy ,że mordy......... #!$%@? jak mnie to #!$%@? ale cóż maskę zakładam i jest wszystko ok ale tak na prawdę "feels bad man"
Pobierz
źródło: comment_MZaBRnKqgRpRJ8f7oWAeGJEHkYD4UKNl.jpg
@matkaPewnegoMirka: praca to 8h i do domu #!$%@?, w szkole siedzisz troche mniej, ale masz zadania domowe, sprawdziany, lektury itp. Do tego ucz się kilka h dziennie na każdy przedmiot, bo nie wiadomo czy nie będzie kartkówki. Oczywiście wszystko robisz za darmo. I jeszcze jest kwestia tego, że większość rzeczy których się uczysz w szkole jest nieprzydatna. Więc siedzisz tam po nic, w pracy za to dostajesz chociaż pieniądze
@xVolR nawet nie wiesz ile się można w pracy nerwów najeść. A po pracy człowiek przychodzi zmęczony i jeszcze ma kilka innych spraw do ogarnięcia a i czasu na wszystko mało. Nie każdy pracuje po 8 godzin
@Amerykanski-Naukowiec: ja już jestem po szkole i za nic bym tam nie wrócił. Nie rozumiem, mówisz że tylko pracując po więcej niż 8h można godnie zarobić? xD Jeśli masz gówno prace to masz gówno płace i to nie wina pracowania "tylko" 8h.
@Baciar93: a w szkole nerwów się nie możesz najeść? Po szkole człowiek zmęczony nie przychodzi? Oczywiście, że nie każdy pracuje po 8h. Tylko również napisałem, że po 12h