Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: Dla mnie mógłby być żółty czy niebieski, jeden #!$%@?, typ ma tak skrzywioną ideologię, którą zakłada by nie zabijać, która w takim świecie powoduje, że ginie jeszcze więcej ludzi. Chyba tylko po to go trzymają, by to ukazać.
  • Odpowiedz
Dla mnie mógłby być żółty czy niebieski, jeden #!$%@?, typ ma tak skrzywioną ideologię, którą zakłada by nie zabijać, która w takim świecie powoduje, że ginie jeszcze więcej ludzi. Chyba tylko po to go trzymają, by to ukazać.


@gram_w_mahjonga: Ogólnie te seriale to kalejdoskop #!$%@? postaci. A najbardziej mnie #!$%@? wpadanie ze skrajności w skrajność bo o ile dobrze pamiętam to typ zaczynał tak że zabijał wszystko co się ruszało w
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: The Walking Dead nie jest i nigdy nie bylo dobrym serialem. Jest gownem 2/10 w porywach. Pierwszy sezon byl spoko a potem downhill. Ostatnio ogladalem na yt highlighty z sezonow ostatnich to mam wrazenie, ze 2/10 jest ocena na wyrost xD
  • Odpowiedz
Ogólnie te seriale to kalejdoskop #!$%@? postaci. A najbardziej mnie #!$%@? wpadanie ze skrajności w skrajność bo o ile dobrze pamiętam to typ zaczynał tak że zabijał wszystko co się ruszało w okolicy


@drzuo: Tylko wiesz, ludzie się zmieniają. Ja np. do pracy czy ogólnie życia mam teraz całkiem inne podejście niż np. 3 lata temu, i jeszcze całkiem inne niż 7 lat temu. Podejrzewam, że w takich warunkach jak oba
  • Odpowiedz