Wpis z mikrobloga

Piękne zdjęcie, na pierwszym planie kipiący nienawiścią kapłan, członek organizacji dehumanizującej i otwarcie walczącej z prawami człowieka spotyka się z kontrom swoich ofiar, młodych ludzi którzy chcą akceptacji i chcą normalnego, szczęśliwego życia, bez systemowej opresji i od lat podsycanej nienawiści przez kościół.
#katolicyzm #bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #lgbt #4konserwy
źródło: comment_wTYeum60dJaZyoZWk4yopJ01Vmz6w4YH.jpg
  • 49
za takie wysrywy jak wasze powinien być ban za manipulacje. Zobaczcie sobie kto tam ziajał nienawiścią na kogo, wy żałosne bezbeki


Gdzie tu nienawiść w tańczeniu pod oknem?
@NPC2137: przecież on kuźwa nie rzuca debuffa jak w grach, tylko modli się o ocalenie, to tak jakby życzył tym ludziom dobrze, mimo, że w jego mniemaniu czynią źle.
Jeszcze, żeby się modlił o karę dla tych ludzi xD
Co Wy macie w głowach? Cokolwiek nie zrobi to i tak źle, nawet jak robi dobrze xD
Jako ateusza to w ogóle powinno Cie to gówno obchodzić, że się modli, bo przecież
@haaryballs: W 95% gówno mnie obchodzi co katolicy robią sobie w wolnym czasie. Ale to Katolicy probowali mnie w życiu nawracać jak jeszcze w PL mieszkałem, to katolicy/protestanci mówią mi że nie mogę robić zakupów w niedziele (protestanci bo mieszkam w Szwajcarii), to Katolikom przeszkadza, że nie prowadzę katolickiego stylu życia i to, że wolę np. ilość cyferek na koncie niż wiarę w ich boga (i nie chodzi mi o jakaś
@NPC2137: poza tym - zakaz handlu w niedziele nie jest podyktowany wiarą i obowiązuje od dawna, dawna choćby w Niemczech, czyli państwie służącym jako przykład liberalizmu.
Też się z tym zakazem nie zgadzam, to tak na marginesie.
@haaryballs:

poza tym - zakaz handlu w niedziele nie jest podyktowany wiarą i obowiązuje od dawna, dawna choćby w Niemczech, czyli państwie służącym jako przykład liberalizmu.

Też się z tym zakazem nie zgadzam, to tak na marginesie.

Spoko :) Ty się nie zgadzasz i to rozumiem. Ale poza Tobą jest jeszcze masa innych socjalistów, katoli, protestantów którzy przyklaskują temu zakazowi.

czekaj, w jaki sposób nawracali i w jaki sposób im przeszkadza,
@NPC2137: > socjalistów, katoli, protestantów

Tak, bo wszyscy wierzący pod tym względem są na równi z socjalistami... może w Szwajcarii (swoją drogą trochę nawet zazdro, fajnie w tej Szwajcarii?)

Pracuje w korpo w Bernie i mieliśmy już dwóch narwańców, którzy wiedzieli najlepiej co innym ludziom przynosi szczęście (i że nie są to pieniądze - według nich ofc).

Druga sytuacja wydarzyła się kilka lat temu jak mieszkałem w PL. Jak jakiś wariat