Wpis z mikrobloga

Jest sporo nowego materiału z Jedi: Fallen Order i raczej opinie są pozytywne.
Wiem, że ta gra dla niektórych specjalistów była już gównem po przeczytaniu tytułu więc szkoda strzępić ryja XD ale może ktoś czeka ¯\_(ツ)_/¯

Więc z takich ogólników to:
° są poziomy trudności od bardzo łatwego po bardzo trudne i bardzo trudny jest bardzo trudny
° walka przypomina bardziej Dark Souls/Sekiro niż dotąd uważano, jest też odpowiednik ognisk
° światy (w sensie mapy) są duże
° będą zupełnie nowe planety oraz znane już jak np. Dathomira
° w demie dla prasy były 4 planety, w grze ma być ich podobno więcej
° jest dużo strojów i customizacja miecza (gra jest promowana błękitnym a jeden koleś grał zielonym)
° gra wydaje się (wiem, szok) F A J N A
° można odciąć kończyny każdemu przeciwnikowi, który nie jest człowiekiem - podobno w Force Unleashed wmówiono ESRB itd. że Szturmowcy w tych grach to roboty i dlatego była taka rzeź

W sumie większość z tych rzeczy powinna być już znana jak ktoś śledził wiadomości o tym tytule, sam mam wrażenie, że już to pisałem 4 miesiące temu xD
Jeśli komuś podobał się God of War (a minął rok od premiery więc pewnie już gra 2/10 #pdk XD) to J:FO też powinien się spodobać bo gra ma podobny gameplay i budowę światów.

Tutaj możecie przeczytać co uważa IGN, Game Informer, Variety, USGamer, PC Gamer 1 i 2 czy Gamespot.
Dobranoc.
#ps4 #starwars #jedithefallenorder
janushek - Jest sporo nowego materiału z Jedi: Fallen Order i raczej opinie są pozyty...
  • 23
  • Odpowiedz
@iksboks: według mnie poszło o oczekiwania, dużo osób chciałoby RPG w tym świecie a nie "kolejną" grę akcji... Ale problem leży w ignorancji xD bo każda informacja oficjalna czy nie to mówiła, że to gra akcji ¯\_(ツ)_/¯

Reszta to typowe narzekania, że gra jest "liniowa i korytarzowa" gdy pokazano 5 minut gameplayu i dwa czy trzy pomieszczenia xD
#!$%@?, że oficjalny opis gry mówi o quazi otwartych światach itd.

Zwykły
  • Odpowiedz
@janushek: Walka raczej nie przypomina Dark Souls. To tylko takie samo umiejscowienie kamery plus uniki. Nie ma natomiast odpowiednika staminy i w DS bohater nie przeżyłby więcej niż dwóch ataków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co nie zmienia faktu, że gra wygląda bardzo fajnie i z chęcią w nią zagram. Duży plus za latające kończyny.
  • Odpowiedz
@klocu26: tak
@Farson0: przypomina nie znaczy "jest takie samo", widać według mnie mocną inspirację takim gameplayem i przecież wiadomo, że tutaj musi być to bardziej przystępne niż trudne na siłę solsy xd
  • Odpowiedz
@janushek: mam warzenie ze strasznie puste te lokacje sa i walczymy z pojedynczymi przeciwnikami, srednio to pasuje do klimatu SW, no i ten rudy.. Teraz w grach chyba robia konkurs na to kim nie chcialbys grac? I taka postac laduje w grze :D
  • Odpowiedz
strasznie puste te lokacje sa

@Tomz: w jakich Star Warsach podobnych do Fallen Order nie były puste? xd
Równie dobrze można na to samo narzekać w Unchartedzie czy Tomb Raiderach :v

nie pogram

@angor86: bo EA? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@janushek: fajna logika przeciwników:
"Jedi przede mną właśnie odbił mocą moje granaty i rozwalił mi pół maszyny ale spróbuję rzucić nimi w niego jeszcze raz, może tym razem się uda. Kurcze, prawie cały AT-ST mi zniszczył ale spróbuję trzeci raz rzucić w niego granatami, trzeci raz na pewno ich nie odbije" xD
@Farson0: w Sekiro nie ma staminy, a gra jest świetna i wymagająca, gdyby ta gra to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janushek: oj coś czuję, że będzie trochę ból dupy z tą walką jak był przy Sekiro, że za trudna, w końcu to Star Wars i wszyscy będą chcieli grać. Ale przynajmniej są poziomy trudności, więc pewnie nie będzie tak źle. Nie zdziwie się jednak jak recenzenci będą kręcić aferę, że normal jest za trudny hurr durr #!$%@? Soulsy xD
  • Odpowiedz
@janushek: kiedyś logo EA to był dla mnie taki znak jakości. A potem chyba w ciągu 2 lat wszystko #!$%@? wszystko, co się dało i już nigdy nie wrócili do dawnego poziomu. No i nie oszukujmy się, gier na rynku jest na tyle dużo, że mógłbym nie grać w nic od czterech wydawców, a i tak będzie mi brakować czasu, żeby pograć we wszystko co chcę.
  • Odpowiedz