Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Knightlord: prosty z ciebie człowiek, więc ci wytłumaczę. Otóż to do oszczerców należy przedstawienie dowodów. Jeśli ich nie mają to powinni ponieść konsekwencje. Niestety nie poniosą, bo wpisują się narrację aktualnej władzy i kościoła. Tyle jest warte prawo w Polsce.
  • Odpowiedz
@arct2: Szurów rzecz jasna mam gdzieś, ale wstydzić się za kraj, bo jakiś wielki pan z ameryki przyjechał i ich przypadkowo zobaczył? Bez przesady
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TenAnonToKlopoty: nie przeszkadza tylko bawia mnie ludzie którzy piszą takie bzdury, za pijaczkow na ulicach też sie wstydzi?

@Jonn: powiem Ci szczerze - nie jestem w stanie ocenić kto ma rację, czy ci od banerów czy ci od gejów bo nie znam badań w tej kwestii oraz uważam że badanie homoseksualizmu pod kątem pedofilii występującej w tym środowisku spotkaloby się z linczem, więc nie ma co liczyć na rzetelne przedstawienie
  • Odpowiedz
wstyd ci za to że mogą swobodnie wyrażać swoje zdanie?

@Knightlord: wystarczą ze trzy komórki mózgowe, żeby pojąć, że w tym wszystkim dość istotna jest treść wyrażanego zdania. Czemu tak wygodnie pominąłeś ten szczegół?

oraz uważam że badanie homoseksualizmu pod kątem pedofilii występującej w tym środowisku spotkaloby się z linczem, więc nie ma co liczyć na rzetelne przedstawienie tematu.

Czyli nawet jeśli takie badania zobaczysz, to uznasz że są do niczego,
  • Odpowiedz