Wpis z mikrobloga

Ona jest w Sejmie. Sławomir Mentzen nie. Ten kraj bedzie zawsze obesrany gównem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak, to ta od męza beciaka, haseł "wierność jest sexi" jak skok w bok nie wyszedł i twierdzenia że kobieta jak nie płodzi bombelków to marnuje swój czas ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Ona będzie tworzyła prawo, ona będzie reprezentowała to glupie społeczeństwo. A Sławomir Mentzen i ludzie tacy jak on będa folklorem. Jaka to jest żenada.

https://lelum.pl/dominika-figurska-151019-kk-powinnosc-kobiet/

#polityka #wybory #madki #dlaczego
Samuraj_Jack2019 - Ona jest w Sejmie. Sławomir Mentzen nie. Ten kraj bedzie zawsze ob...

źródło: comment_fKHnEytCb6z7kKOfKzKsSkVkinLR4sLX.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Samuraj_Jack2019: Ale wy sobie zobaczcie jakieś stare wpisy na temat tego mema podsumowującego jej sytuacje rodzinną, a zobaczycie ile osób jej broni choć w większości kobiety (które jak podejrzewam rozważały albo już skakały po obcych bolcach będąc w mniej lub bardziej poważnych związkach) tak tyczy się to też facetów, #!$%@? no nawet jakbyś komuś #!$%@?ł w mordę słowem hipokryzja to nie będzie wiedział czym dostał, to jest po prostu czysty
  • Odpowiedz
@Centuri0n: wlasnie ta baba przebiła tym co zrobila wszystko co mozg jest w stanie ogarnąć. mnie tam osobiscie wali ile ona razy dziennie klepie zdrowaski i ile naplodzila bombelków. ale odwalenie czegos takiego to jest juz max hipokryzji. mezunio naplodzil jej bombelkow ale widac ze (ogladalem zdjecia tej parki bo to jedna z lepszych akcji ktore w ogole w historii netu widzialem) beciak 100%. ta wskoczyla na bolca pana rezysera
  • Odpowiedz
@Samuraj_Jack2019: No i widzisz po tym, że dostała się do sejmu wychodzi, że albo ludzie nie wiedzą na jej temat nic więcej niż z kampanii i hasełek, albo mają taka podwójną moralność bo wystarczy krzyknąć nawróciłem się i #!$%@? wybaczone, restart poziomu można grać simem od zera.... dla mnie to jest niepojęte. Mam po prostu(albo zwyczajnie chcę w to wierzyć), że ludziom brakuje informacji na temat kandydatów, że zwyczajnie nie
  • Odpowiedz