Wpis z mikrobloga

Mirki
Ja wiem, że człowiek jest wynikiem ewolucji, która zajmowała miliony lat i pochodzi od małpy, ale to co się #!$%@? przechodzi ludzkie pojęcie.
Mianowicie,
Wracając z melanżu od ziomka czekając na tramwaj coś leżało w windzie.
Okazało się że to nie coś, ale pan, inwalida, człowiek po amputacji obu nóg leżał przewrocony w windzie obok przystanku, co więcej był pobity, ale osobnikom plemienia sebixów to nie wystarczyło, nie dość że go pobili to jeszcze został ochrzczony ich moczem.
Nie wiem jak długo ten pan tam leżał, ale nikt nie był laskaw zareagować prócz mnie i jednej pani, z którą go podnieślismy oraz jednego ziomka, który wykonał chyba z 5/6 telefonów na pogotowie, bo służba zdrowia w tym kraju to jedno wielkie gówno.
Nie dość że trzeba się prosić o karetkę to jeszcze żyjemy w jakimś zwierzyńcu, gdzie zwycięstwo nad słabszym celebruję się oddawaniem moczu na ofiarę.
Jesli ktoś ma możliwość lub szansę na #!$%@? z tego kraju to nie powinien się ani chwili wahać.
Pomimo milionów lat ewolucji, niektórzy chyba nadal mają mózg wielkości orzecha.
Nie pozdrawiam
  • 3
  • Odpowiedz
@bartas14031: twoja ewulacja jak widać polegała na ucieczce. Jest monitoring?
U mnie w miescie nie ma takich sytuacji. Nie pamietam kiedy widziałem przemoc.
To oni mogą wyjechać o ile zarobią swobie na wózki.
  • Odpowiedz
@bartas14031: różnie bywa, w szczecinie jest taka dziadówa co regularnie zajeżdża drogę tramwajom swoim wózkiem elektrycznym bo ze względu na swoją niepełnosprawność czuje się beskarna. Niejeden pasażer pewnie chętnie by ją takim deszczykiem poczęstował. Skąd wiesz, że dziadzia wcześniej czegoś nie przeskrobał?
  • Odpowiedz