Wpis z mikrobloga

@archanger: N15 to było moje pierwsze auto, dobrze zakonserwowane pojeździ jeszcze długo. Tam w zasadzie tylko progi i podłogę żre, co kilka lat trzeba to poprawiać nawet jak zrobi się dobrze to gnój zawsze się tam przyczepi i wcześniej czy później przeżre. Znajoma niech da komuś to do skontrolowania, bo jak nic nie robiła to możliwe, że zawieszenie jej się trzyma w powietrzu :P
  • Odpowiedz
@chilon: z kolei N16 to moje pierwsze auto, ogniska rdzy widać że były maskowane bo chyba ktoś to sam robił, jedno na prawym tylnym nadkolu, drugie na prawych tylnych drzwiach pod szybą, trzecie i czwarte na tylnej klapie (ale tą wymieniłem bo sie zamek zardzewiał). Do tego minimalna dziurka na wylot pod kołem zapasowym ale to już załatałem. Mam nadzieję, ze sie nie rozpadanie przez najbliższe 2 lata. Resztamyśle, że
  • Odpowiedz
  • 0
@Allek 207 XS. 2008 rok wystawiony za 3000euro, ale trafiłem na niewiadomego właściciela i sprzedał za 2200. W takim stanie mógłbym go sprzedać za 3500 bez problemu
  • Odpowiedz
@IkBenPool: Mam identyczną 207kę tylko w gnojówce(elo @krzesimir @idol89 @kptan), 1.6HDi, 110KM - jak na tak małe autko to bardzo fajnie się tym jeździ. Mocy jest sporo a pali tyle co nic(średnią mam 4.9l wg. komputerka)

Jedynie szlag mnie trafia przy 3 drzwiach i pewnie i Tobie da się odczuć.

Szerokości!

  • Odpowiedz