Wpis z mikrobloga

Jennifer Aniston założyła dzisiaj konto na Instagramie, 7h temu wrzuciła post, 4mln polubień i 2,3mln subów. Niech mi ktoś powie że Friends po 25 latach od premiery straciło na wartości i przestało być lubiane to mu się zaśmieje prosto w twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TEAMFRIENDS #friends #seriale #sitcom #makeserialegreatagain #przyjaciele
MrFisherman - Jennifer Aniston założyła dzisiaj konto na Instagramie, 7h temu wrzucił...

źródło: comment_xJU4PaEYzYUmy1bVUHBKGSaRi4jMwztb.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrFisherman: No ale kogo to obchodzi człowieku? Piszesz jakieś #!$%@? o jakiejś dyskusji, ze jeśli ktoś powie, ze to serial zapomniany to ty tego kogoś wyśmiejesz. Tylko jedna kwestia - kogo do #!$%@? obchodzi twoje zdanie i twoje wyśmiewanie kogokolwiek w kwestii tego gownoserialu? Oglądaj maratony, bij Niemca po kasku do zdjec Aniston na jej świeżym profilu IG i jaraj sie lajkami, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wicked93: a kogo ja ośmieszam xDD to Wy próbujecie na siłe pokazać jak to hejtujecie i jak was to nie obchodzi, widocznie obchodzi i boli Cię na tyle moje zdanie żeby skomentować ten post
  • Odpowiedz
@MrFisherman: Bo czym tu sie jarac? Mam obojętny stosunek do tego serialu, po prostu mnie takie wrzuty fanboyow niesamowicie bawią. A robienie z takich szmir dzieł sztuki również jest zabawne, wiec kontynuuj ( )
  • Odpowiedz
@MrFisherman: Bo uważam ze jest słaby, a ludzie robią z niego arcydzieło komediowe. A to nie mozna mieć obojętnego stosunku do samego serialu jednocześnie uważając go za słaba produkcje?
  • Odpowiedz
@wicked93: a skoro ja jestem fanbojem serialu to widze że jest tutaj też wielu fanbojów hejtu na ten serial, kiedykolwiek jest jakaś wzmianka o Friends to znajdzie się kilka osób która zamiast pominąc post czy zczarnolistować to musza koniecznie wbić w post i skomentować jak bardzo nienawidzą i jak bardzo ich to nie śmieszy, obrażając przy tym serial (bez konstruktywnej opini) lub osoby go ogladające
  • Odpowiedz
@wicked93: ja rozumiem że masz swoje zdanie i to akceptuje ale nie pisz że to nikogo nie obchodzi, napisałem że nadal jest lubiany - jest, nadal wartościowy - jest (jak widać po wpływach), gdzie napisałem że każdy go musi lubić? Gdzie napisałem jakieś kłamstwo?
  • Odpowiedz