Wpis z mikrobloga

Czesc, chce wynajac kawalerke w #krakow nigdy tam nie mieszkalem i chce sie dowiedziec jakie dzielnice unikac/ wybierac i jakie portle polecacie do szukania, jakie sa ceny najmu kawalerki, czego unikac lub spodziewac sie? Aha i od przyszlogo miesiaca jestem bezrobotny wiec jak ktos ma w robocie wolne stanowiska z dziedziny wsparcie technicznego albo jeszcze lepiej cos zwiazanego z cyberbersecurity dla niedoswiadczonego to piszcie (szczegoly mojej edukacji i CV priv) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS czesc wykop, tak wiem usune tu konto... kiedys ... ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 5
  • Odpowiedz
@Janis_samarra: jak jesteś bezrobotny to bierz byle gdzie, byle blisko tramwaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osobiście nie wzięłabym kawalerki za więcej niż... 1700 zł w fajnej lokalizacji i normalnym standardzie (liczę z mediami i ewentualnym miejscem parkingowym). Dawaj na priv jakie masz skille :D
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: troche niefortunne sformulowanie - po prostu nigdy nie pracowalem przy tego typu projektach choc wyksztalecnie mam mgr z bezpieczenstwa wewnetrznego, i bede wdzieczny za kazda podpowiedz jesli chodzi o rozpoczecie pracy w tej specjalizacji
  • Odpowiedz