Wpis z mikrobloga

Ludzie się tak jarają Konfederacją, ale zapominają jak ostatnim razem skończył LPR.
Dla mnie te Mentzeny, Bosaki, Winnickie i Brauny to taka Liga Polskich Rodzin Bis, program mega podobny w kwestii Unii Europejskiej, sprzeciw wobec in vitro, eutanazji, związkom partnerskim, legalizacji narkotyków, wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji i podkreślanie ważności tradycji katolickiej. Wydaje mi się, że z chęci robienia szybkiej kariery politycznej i dojścia do koryta szybciutko wejdą w koalicję z PiSem. Nie wierzę aby chcieli się w samotności w ósemkę bujać po sejmie, a z nikim innym nie podejmą współpracy, bo nie mają pola do dyskusji.

Przypomnę, że LPRowi wystarczyły dwa lata aby z 8% zrobiło się 1,30% i zapomnienie i to wszystko dzięki takiemu #!$%@?, a Giertych z największego przeciwnika PO koniec końców stał się adwokatem Tusków.

#niepopularnaopinia #wybory #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok najgorsze jest to, że ja się z Konfederacja w 100% zgadzam gospodarczo i wolnosciowo, a 0% społecznie i poglądowo. Ale że bardziej mnie gospodarka interesuje od LGBT, to głosowałem na nich.
PS. Korwin jest za legalizacją marihuany.
  • Odpowiedz
@SebaD86: mam to samo. Ale wahałem się do samego końca między Lewicą a Konfederacją, co jest totalnym absurdem, bo to w sumie wybór między trockistami a ładnie ubranymi skinami - tu nie ma dobrej decyzji.
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok no to jest złe, bo obecnie nie ma partii, z którą bym się utożsamiał. Ja jestem libertarianinem - moim zdaniem powinno być wszystko wolne. Wolny rynek, wolne poglądy, wolne związki, wszystko legal - broń, narkotyki itp. Taka druga Holandia + gospodarczy program Korwina.
  • Odpowiedz