Wpis z mikrobloga

@klush: Wczoraj jak Korwin powiedział w Polsat News, że większość wyborców PiSu posiada podstawowe wykształcenie to pani z Lewicy oraz pan z PiSu zareagowali typu "o nie/o Boże". Uznali to jako obelgę lub obrazę w raz z samym panem prowadzącym Rymanowskim który ostrzegł o nie używaniu takich zwrotów i nakazał zmianę tematu. Nie do końca potrafię to zrozumieć skoro są to dane pokrywające się z wynikami sondażowymi IPSOS ...
@alienator35: A rzeczywiście obejrzałem jeszcze raz ten fragment i było inteligencji, ale raczej wydaje mi się, że odwoływał się do wykształcenia, bo ciężko inaczej zmierzyć inteligencję wyborcy chociaż zgodzę się, że inteligencja i wykształcenie nie musi iść w parze
@sg553: tak całkiem serio to jest po prostu szkodliwa strategicznie narracja, platforma na tym utopiła właśnie pośród innych błędów, że tylko ci młodzi wykształceni się liczą, a reszta to na margines społeczeństwa. Teraz krul robi niestety ten sam błąd co jest tym głupsze że jest świadomy, że ludzi głupszych zawsze jest więcej, a głos ma każdy pełnoletni obywatel.
Nie do końca potrafię to zrozumieć skoro są to dane pokrywające się z wynikami sondażowymi IPSOS ...


Nie do końca potrafisz zrozumieć, bo nie rozumiesz wyników sondażowych... to, że WŚRÓD ludzi z podstawowym wykształceniem wygrał PiS =/= większość wyborców PiS to ludzie z podstawowym wykształceniem.
Śmieszne natomiast jest to, że czujesz się od nich mądrzejszy.

@sg553:
@sg553: ilość ludzi poniżej średniej w czymś co ma rozkład normalny jest zbliżona do połowy i nie trzeba tego nawet mierzyć

@powiedz: Ale to znaczy że stwierdzenie Mikkego można odwrócić -

ilość ludzi z inteligencją powyżej średniej jest mniej więcej zbliżona do procentu wyborców PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@alienator35:
dobra nie chce mi się bo się #!$%@?


@patchupdate: oho, argumentów zabrakło to się "nie chce" xD
jednak te gównostudia z psychologii czy zarządzania polem namiotowym by ci się przydały, może akurat miałbyś logikę na pierwszym roku i zajęcia z szybkiego i rzetelnego szukania źródeł

no ale cóż poradzimy, nie każdy napisał maturę na tyle, żeby iść nawet na te gównostudia ¯\_(ツ)_/¯ nie martw się, nie jesteś aż tak gorszy, po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niochland: wiesz co, tego typowego #!$%@? wykopowego aaaa argumentów zabrakło przy #!$%@? się jednego przykładu z kilku które podałem to mi już bokiem wychodzi, potem tego umoralniania aaaa jakbyś był mądry to byś zrobił research, #!$%@? koleś jesteś za mały