Wpis z mikrobloga

Jeśli już podjęliście decyzję, że wyjeżdżacie z kraju jeszcze dziś... zanim to zrobicie, mam pytanie: jak często wyśmiewacie wyborców partii rządzącej? Tworzenie podziałów „my” i „wy” z pewnością nie pomaga. To nic, ze oni robią to samo. Nie twórzmy podziałów. Prawie 30 lat wykluczania części społeczeństwa jako „ciemnych” i „gorszych” odbija się nam czkawką #wybory #polska #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
@vshila: Pokaż mi, gdzie PiS czy ich wyborcy tworzą te podziały. Wszędzie widzę tylko teksty o tym, "jak kaczyński dzieli naród", ale pokaż mi, gdzie oni tak często i tak intensywnie mówią o podziałach, jak opozycja
  • Odpowiedz
@vshila: Nie atakuje fizycznie, ale to świadczy o braku tworzenia podziałów? A pogarda dla religii na marszach lewicy to co, atrakcja turystyczna?

Nie mów ogólników, pokaż mi gdzie pis tworzy te podziały stopniu co najmniej takim, w jakim kreują to środowiska opozycji jak i Ty teraz
  • Odpowiedz
@vshila: Ty teraz piszesz o podziałach, które Tworzy pis, więc łapiesz się do ogólnej grupy osób, które o tych podziałach mówią, ale w praktyce, sami je najbardziej tworzą. A, że w tej samej grupie jesteś Ty, jak i szeroko pojęta opozycja, to już zbieg okoliczności
  • Odpowiedz
  • 0
@bodziodestruktor: Nope, obcuje na codzień z osobami, które same się dziela na tych „nowych oświeconych” z partią i gardzą tymi po drugiej stronie. Partii już do tego nie trzeba
  • Odpowiedz