Wpis z mikrobloga

@heatblast1221: ni #!$%@? się nie bronił bo gość który dostał bułę wcale go nie atakował tylko wszedł między nich i wyciągał telefon żeby nagrać czy zrobić zdjęcie XD Znam go osobiście, i o ile Rafalalą gardzę i uważam że to ona zasłużyła na #!$%@? to jego będę bronił bo wiem na 100% że on by nikogo nie zaatakował i że jest bardzo dobrym człowiekiem.
@heatblast1221: No nie wydaje mi się żeby to oni zaczęli prowokację. Nagranie zaczyna się jak on już #!$%@?, pod nią jest jakieś rozwalone jedzenie. Jak na moje oko to ten typ rozpoznał Rafalalę, zaczął się rzucać, ona zaczęła go nagrywać i prowokować żeby złapać jego agresję na wideo. Kolejny dzień, kolejne prowo rafalali, kolejny raz ona na tym wychodzi na plusie bo właśnie skłoniła typa do agresywnego ataku przy własnym dziecku.
@hepimorda: a ty nigdy pod wpływem emocji nie powiedziałeś czegoś złego? Nie mówię że taka sentencja jest ok w jakimkolwiek stopniu no ale #!$%@?, właśnie jego i osobę z którą jest związany zgnębiono i zaatakowano, chyba normalna sprawa że pod wpływem takich emocji i adrenaliny powiedział coś takiego XD
Mówię, ja go znam osobiście i mimo tego że Rafalali nie znoszę to ja w tej historii na pewno nie popieram tego
@hepimorda: szczerze powiedziawszy to ja miło że go znam to nie mam #!$%@? pojęcia dlaczego on się z nią trzyma XD zawsze się zastanawiałem jak do tego doszło, ale lubię go więc jestem w stanie przymknąć na to oko. Wiadomo, ty i nikt inny tutaj nie ma tego osobistego punktu widzenia, ale uznałem, że warto podzielić się też swoją perspektywą żeby chociaż ktoś zrozumiał, że nie wszystko jest takie czarno białe.