Wpis z mikrobloga

@Klaudia96: nie wiem gdzie Ty zarabiasz , ale jakbym Cie zatrudnial , to zwolnil bym Cie odrazu ...Samo to , ze szukasz atencji u rafatusa , nie swiadczy najlepiej o Twoim intelekcie ...no ale moze faktycznie sporo zarabiasz , wszak wiadomo , ze jest taka damska profesja przy ktorej nie trzeba myslec , a jedynie sie rozebrac ,tu pociagnac , tam pociagnac pare sznurkow , tu sie wypiac .... takze jest dla Ciebie nadzieja a jak szukasz winnych , to zacznij od siebie ...ale sorki wiadomo jak jest czlowiek glupi ma pewnosc , ze wie wszystko a czlowiek inteligentny wie jak malo wie, wydaje mi sie , ze Ty wiesz juz wszystko ;)
#rafatus #patostreamy
  • 36
@PsychiatraRadzi nie szukam żadnej atencji. Chciałam tylko poznać marlene i rafała bliżej. Zwyczajnie się z nimi zaprzyjaźnić. Nie wiem, czemu jesteście takimi robakami i czemu mnie na siłę wrabiacie w sprzedanie adresu. W przeciwieństwie do was wiem, co to empatia. Nie mam siły się z Wami użerać, bo was są setki a ja jestem tylko jedna i tu jest problem. Nie mam nigdzie poparcia. Dobrze, że Rafał wie jaka jest prawda i
@Fejmxd nie, on też chciał im pomóc, więc nie zrobiłby czegoś takiego. Jak go Rafał potraktował, każdy wie. Rafał też bo przepraszał za to, jak się zachował. A ty naucz się może wypowiadać czy coś, bo nawet zdania nie potrafisz poprawnie skonstruować.