Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@SoLUffka: jaki byłby sens pokazywania supermocy Batmana, tu właśnie chodziło o ukazanie super "niemocy" Jokera, jego genezy i pokazanie, że dzisiajszy świat co i rusz tworzy nowego Jokera. Ogólnie film świetny, daje do myślenia. Obejrzałem nie widząc wcześniej żadnych zapowiedzi i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony
  • Odpowiedz
@reseted Po trailerze już było widać że będzie to dramat. Ponoć FBI monitoruje od premiery fora nt.tego filmu. Przy okazji na sali była u mnie cisza do choć sceny z karłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Towarzysz_Szmaciak: również dzisiaj byłem, również niewiele o tym filmie wiedziałem.
Bardzo smutny, a zarazem bardzo ciekawy.
Rzadko spotyka się filmy z takim scenariuszem.
  • Odpowiedz
@tehseriouscate: No scena z karłem zajebista xD, a do tego jak wali łbem o drzwi po rozmowie z policjantami pod szpitalem, scena w windzie. Ale najlepszy jest jego żart:
When i was a little boy, and told people I was going to be a comedian, everyone laughed at me. Well no one's laughing now!
  • Odpowiedz
@tehseriouscate: No może rożne poczucie humoru, ale ten żart naprawdę jest śmieszny, pewnie jakiś standupowiec już go kiedyś użył. A na marginesie to film kojarzy mi się z ... Królem Komedii. Oczywiscie Rupert Pupkin jest troche innym bohaterem, ale chyba Joker czerpał ciutkę z niego.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Szmaciak: Mnie najbardziej zawiodło brak geniuszu Jokera, trochę przypadku, w dużej mierze wina matki i społeczeństwa jaki się stał. Hugh Spencer to inny poziom jeśli chodzi o Jokera, ale Phoenix idealnie odegrał postać, reszta aktorów przeciętnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Towarzysz_Szmaciak: ja byłem w środę i film mega mi się podobał. Superbohaterskie są takie denne, nielogiczne i po prostu głupie (juz nawet o gwiezdnych wojnach nie wspomnę...) a tutaj wszystko miało swój logiczny sens no i zagrane niesamowicie. Szczypta humoru to byla w zasadzie w jednej scenie ale noo dobre, całe kino prychnęło ;p
Ja tak długo nie oglądałem batmana itp że dopiero pod koniec jak zabili tego Weyna się
  • Odpowiedz