Wpis z mikrobloga

Patrząc jak tak Dżizus siedzi na molo to chyba wiem skąd się bierze cała niechęć do niego Mateusza, Spermiaka, Kleszcza i przede wszystkim Wafla. Zwykla zazdrość o wygląd. Prawdziwy men, naturalnie przypakowany, a nie po silce jak reszta i zwyczajnie przy nim Spermiarz wygląda jak chuderlawy sebix z bloków, a nie paker, Wafel jak jakiś bananowy dzieciak co aspiruje na bozyszcze nastolatek, a Wazelina jak mały, śmieszny grubasek, a nie grecki macho na jakiego się kreuje na IG.
#bigbrother
  • 10
  • Odpowiedz
@hannahmontana13: No i przyznaję to jako hetero facet. Jak się zobaczy wizytówkę Spermiaka to też się wydaje że paker. A jak stanie koło Kamila.... No cóż. Brutalnie zostaje zweryfikowany. To samo każdy z nich. Tylko Wiktor nie ma aspiracji aby wyglądać jak napakowany macho więc nie ma z nim problemu.
  • Odpowiedz
@wonder_jadzka: Błyskotliwosc, inteligencja, elokwencja wypowiedzi to wszystko oczywiście też. Ale skręca tych chlopaczkow raczej z powodu wyglądu. Wychodzą przy nim albo na małych karakanow albo jak Mati który co prawda ma normalny wzrost ale za to buzię dziecka.
  • Odpowiedz
@Justyna_bialystok: Mogę ci zadać osobiste pytanie? Dlaczego, jako facet, masz "Justynę" w loginie? Podkradłeś konto żonie/dziewczynie/siostrze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli już to kiedyś wyjaśniałeś, to wybacz, ale jestem tu stosunkowo nowa i nurtuje mnie ta kwestia. [Proszę nie hejtować, jestem miłą i wrażliwą osobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)]
  • Odpowiedz