Wpis z mikrobloga

No dobra. Ostatni wykresik przed wyborami. Dużo skromniejszy ale za to bardziej przstępny. Mamy poparcie dla #konfederacja za ostatnie 10 dni przed wyborami. Widać wyraźnie, że debaty musiały jakoś zmienić wyniki sondaży. Drogie mirabelki i mirki wszystko na to wskazuje, że jeśli pójdziecie do urn, to Konfederacja WiN ma sanse na poparcie powyżej 6% a nawet może ono osiągnąć 6,5%. Podkreślam to jest potencjalny wynik przy sprzyjających okolicznościach (frekwencja poniżej 55% i duża mobilizacja wyborców konfederacji). Przy wyższej frekwencji wynik ten powinien oscylować gdzieś pomiędzy 5,5 a 6,0%. Ale jeśli nie pójdziecie na wybory to nic z tego i tak się nie spełni bo dolna wartość mojej prognozy dla Konfederacji to 4,4%. Pozdrawiam i do poniedziałku.

Wołam wołam: @harakiri888 @FantaZy @sorek @tymirka @muzzykalny @miahuoe bo wołać obiecałem. #wybory #polityka #4konserwy #neuropa + @Lukardio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
qluch - No dobra. Ostatni wykresik przed wyborami. Dużo skromniejszy ale za to bardzi...

źródło: comment_fGoEbimwMqx7SLjpEj4FozEh12fOVswQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz