Wpis z mikrobloga

Jeśli poświęcacie swój czas na ciekawsze rzeczy niż oglądanie JtO to zapodaję opis dzisiejszego odcinka. Aż dziwne, że ten komentarz utrzymał się 20 minut.

Inne komentarze:
- a inni ciekawsi ludzie niz ten debil rado szkoda ogladac pana fimy
- znowu ten #!$%@?
- Kopro -dziadu ,zapytaj Bazyluka czy mu fujara stoi po takim chlaniu i ćpaniu :)
- Jacuś a gdzie twoj partner sorry? Obok ciebie za kamerą trzyma Cię za rączkę ?
- nudy jak ciul.odsubskrybuje tego gniota
- O kementy znikaja od ludzi którzy wplacaja pieniadze i prosza o pokwitowania lol
- Jak kiedyś oglądałem te filmy to zawsze do końca a teraz jak widzę tego Rado ,to tytuł filmu mi wystarczy do przejścia na inny kanał .Przepraszam ,ale fałszywy człowiek sam sobie na to zasłużył .
- Jaki sens jest wrzucać film z grającym skrzypkiem, kiedy zamiast tego co gra podlozony jest dźwięk z biblioteki YT a później Jacek jedzący hot doga masakra, to już chyba szczyt braku jakiegokolwiek pomysłu na materiał.
Ale jest to też pewna furtka dla Radosława i jego obiecanej gry na pianinie
- Dalej to samo bo ludzie ciekawi oglądają ale już nic ciekawego szkoda że kupy w trawie nie szukaja

#jaktoogarnac
luzdelsur1 - Jeśli poświęcacie swój czas na ciekawsze rzeczy niż oglądanie JtO to zap...

źródło: comment_15W3nuByYZJTNKuFxduYB8wPKJ3g08Mn.jpg

Pobierz
  • 7
@konstelacjaniesamowitosci: My tylko cytujemy/ odławiamy lub wytykamy , to co się dzieje nie tak na kanale, bo publika to właśnie tam jest, na kanale jto. No cóż, jaki reżyser, taki widz (nie wiem czy polsat i tvn już nic nie nadają? Bo wydaje mi się że jakieś 70% widzów czeka jak na M jak miłość, Klan czy inne badziewie. Prowadzący jak i jego wierni widzowie, przedstawiają poziom jaki widzisz powyżej. Nie