Wpis z mikrobloga

@mozaika: @kobayashi Bo Korwin prowadzi cię tak na prawdę do nikąd, zbiera antypisowski elektorat innym partiom zdolnym odebrać władze PiSowi i kończy bijąc łbem o próg wyborczy protokołem 4,76% marnując wszystkie te głosy.
Poza tym w demokratycznych warunkach jego programu nie da się zrealizować bo trzeba by było zlikwidować np 500+ na co ludzie odpowiedzą głosem na partię która obieca przywrócenie 500+, natomiast przy opcji wprowadzenia dyktatury będziemy skończeni na arenie
@NaczelnyWoody: Ludzie nie głosują na Korwina tylko na Konfederację. Korwin zasadniczo zniechęca ludzi do głosowania na niego. Dlaczego jest pod progiem? Bo ludzie oglądają sondaże i jak widzą, że nie ma szans to nie chcą "marnować głosu". Likwidacja socjalu jest możliwa. Moim zdaniem jak dojdzie do tego, że ludzie się zorientują, że sami za to płacą to się skłonią do głosowania na partię, która się tego pozbędzie. Może to będzie za
@mozaika: To są wyborcy Korwina i Ruchu Narodowego, skromna ilość od Brauna i byłych wyborców Kukiza, po co się okłamywać że jest inaczej?
Przecież nie znasz 90% kandydatów Konfederacji i śmiem twierdzić również że żadnego wywiadu z nimi nie widziałeś, bo to są po prostu płotki jak w każdej partii, bo ludzie głosują na szyldy i znane twarze a nie na płotków na liście w okręgu jakiegoś piździchowa na kiju podlaskiego.
@NaczelnyWoody: Tak, czyli zgadzamy się co do tego, że zawodowi politycy wygrywają tylko dlatego, że są zawodowymi politykami wypchanymi na banery za pieniądze z budżetu. Tym bardziej głosuję na nich listę nr 4. Ludzie mają dość jednej i drugiej strony i tutaj jest właśnie szansa na kolejnego "gracza".
90% Konfederacji mnie nie interesuje, głosuję na osobę z partii, która jest najbliższa moim poglądom. I obejrzałem sporo wywiadów z osobami, które mnie
@mozaika: Tylko że jest to głos stracony bo Konfederacja nigdy nie zyska poparcia większego niż maksymalnie 10% wyborców a więc niczego nie zmieni bo nie obejmie władzy, już nie będę wspominał że prędzej czy później się #!$%@? tak jak Kukiz, bo narodowcy z natury ideologicznej są socjalistami i bliżej im do PiSu, dojdzie do rozłamu bo zbyt wiele narodowców dzieli z korwinowcami