Wpis z mikrobloga

Pamiętacie, co robiliście gdy usłyszeliście o Ronde di Andora? Co wtedy pomyśleliście? Podzielcie się swoją historią i pomóżcie mi pokonać traumę.

To była niedziela, około południa. Czekałem wtedy w aucie na parkingu pod centrum handlowym, wiadomość usłyszałem w radiu. Moja pierwsza myśl - wypadki w rajdach to codzienność, media pewnie koloryzują i skończy się w najgorszym razie na tym że nie pojedzie w Australii. Odrzucałem myśl, że to coś poważnego.

#kubica
#f1
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RussellSuperFan: pamiętam rozmowę z kolegą i on "po co jeździł w rajdach hurr durr"
Takim to ciężko pojąć że ludzie mogą mieć różne hobby i nie każdy sportowiec musi żyć w bezpiecznej bańce
@RussellSuperFan: Obudziłem się po swojej czwartej imprezie urodzinowej (21 mi stuknęło) jeszcze nawalony i wszedłem na Sokolim Okiem. Najpierw myślałem, że jeszcze się nie obudziłem i że zaraz mi się to przestanie śnić. Potem bardzo szybko otrzeźwiałem i zacząłem śledzić wszystkie informacje, podczas gdy kumpel z którym zachlałem podawał mi tylko kolejne dawki alkoholu... (,)
@RussellSuperFan: To tego, jechałem samochodem, jako pasażer rzecz jasna (wtedy miałem 14 lat) z rodziną na mieście byliśmy, w radiu coś zaczęli mówić, że dzwon, że zabrali Go do szpitala,że w mur kościoła to było, wróciłem do domu, i od razu do komputera, co godzina to coraz gorzej, w pokoju na dwa monitory, na jednym TVN24 a na drugim jakaś strona w internecie, ogólnie to byłem zdruzgotany ( ͡° ʖ
Tak odbiegając od tematu. Jakie Kubica miał tam czasy? Bo coś kojarzę że gromił resztę niemiłosiernie. Nawet jakby nie cisnął to by wygrał. Jest gdzieś archiwalny LT?
@Gieekaa: czy jest LT zachowany to nie wiem, ale o ile pamięć mnie nie myli to sam Robert wspominał że w rajdach nie jeździł tylko z pasji, ale też po to żeby doświadczenie z rajdów przełożyć na F1, szukał tych ułamków sekund do urwania