Wpis z mikrobloga

o co chodzi z #gonciarz ? czemu on jest taki popularny? oglądałem kilka jego filmów i nie mogę zrozumieć tego fenomenu? w czym on jest wyjątkowy że jest takie duże zainteresowanie jego osobą? jedyne co widzę w nim wyjątkowego to filmy są ładnie sklejone

#youtube
  • 13
Pewnie po prostu czas, gość jest praktycznie od początku Polskiego YT


@Victim: to by miało sens i też o tym pomyślałem, że to może być przyczyną, ale nie wiedziałem że jest od bardzo dawna na yt
@sczymryj Zapytaj Beczkę było kiedyś ciekawe. Poza głupotami wplatał ciekawe wypowiedzi do filmików. Robi dobrą robotę techniczną jeśli chodzi o nagrania, to przyciągnęło osoby, które są tym zainteresowane. Miał serię filmików podróżniczych, potem o Japonii. Dużo ciekawego dla różnych grup contentu. Mi filmiki o Japonii nie odpowiadały i wtedy przestałam oglądać, od niedawna znowu wróciłam i ma całkiem spoko vlogi. Takie.. normalne. :-)
Takie.. normalne


@iEarth: no właśnie... normalne vlogi (dla mnie sama mnie idea vlogów jest poroniona, ale to na marginesie) i taka popularność - to mnie dziwiło. Ale w świetle innych przesłanek (od dawna na yt, wysoki poziom techniczny, info z Japonii), jestem w stanie zrozumieć tę popularność.