Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@niochland Czyli co, zalecasz wstrzymanie się jeszcze z zakupem? Chciałem zamówić bezpośrednio od Rockstara wersję pudełkową, ale tak to może się jeszcze wstrzymam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Termak Kurczę, nie podoba mi się takie trzymanie gracza w niepewności. Skoro dzisiaj rozpoczęli zbieranie preorderów to powinni się jasno określić jakie wydania będą dostępne i wtedy można podjąć decyzję, a nie dzisiaj zamówię wersję cyfrową a za 2 dni okaże się, że będzie wersja pudełkowa :/
  • Odpowiedz
Chciałem zamówić bezpośrednio od Rockstara wersję pudełkową


@Mathas: a chyba że tak, no to myślę, że tak to nie będzie, bo raczej na 99% by wrzucili już do siebie do sklepu, ewentualnie poczekaj tydzień, jakbyś chciał zakupić z benefitami z preorderu to nadal będą cię obowiązywać, a już będziesz prawie że pewny czy będzie pudełkowa czy nie


a jakby jakimś cudem była wersja pudełkowa później to polecam kupić pudełko na jakimś
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@niochland Wiesz, nie wymagam płyt. Jak dla mnie to rozwiązanie z Fallouta 76 by wystarczyło czyli pudełko + kod do aktywacji w środku i naprawdę nie miałbym żadnych żali. No nic, poczekam jakoś ten tydzień jeszcze, może sytuacja się wyklaruje.
  • Odpowiedz