Wpis z mikrobloga

Witam mirki, mam problem otóż pracuje w firmie angielskiej i dostałem list pension scheme aviva czyli moja emerytura w UK której nie chce płacić. Ktoś rezygnował z tego? Jeśli tak to jakim sposobem on-line czy dzwoniliscie tam? I ile czasu czekaliście na zwrot kasy na konto
#uk
  • 13
Mozesz sie wypisac z pension scheme ale kasy ci calej nie oddadza, z tego co pamietam to oddadza tylko za pierwszy miesiac jesli zdarzyli ci pobrac przed przeprocesowaniem twojej rezygnacji.
@pol-scot: @mielonkazdzika: pracuje w firmie X i mam obecnie Royal London pension scheme. Co sie stanie jak zmienie prace? To zostanie mi anulowane i pieniadze przepadna? W nowej firmie beda uzywac pension scheme XYZ i co wtedy bedzie? Bo nie wiem czy anulowac wlasnie czy nie. Ja place bodajze 77f miesiecznie i tyle samo pracodawca.
@pol-scot: Czyli smialo nic sie nie stanie jak kiedystam zmienie prace i nowa firma pension scheme bedzie mnie obslugiwac, to mi sie podoba. Bo sie martwilem, ze jestem zwiazany z dana firma pension scheme do konca zycia czy cos. Super, dzieki :) W takim razie nie wycofuje sie z Royal London :)