Wpis z mikrobloga

Kamil jak zwykle zasłania się zabawą, Malwina wyraźnie nie jest przekonana. Później na pomoście mówiła, że jego reakcje są nieprzewidywalne, a w sypialni, że tej ręki nie chciała mu podać. Nie opowiadam się po żadnej stronie, tylko opowiadanie że Kamil im nic nie robi jest śmieszne. Co chwilę komuś wbija szpilki, dogaduje, podkręca, wyśmiewa. Gdy przegnie zawsze tłumaczy się w jeden sposób: "Żartowałem". Kamil się bawi, więc wszyscy mają się bawić na jego zasadach.
#bigbrother #bbshoty #bbszoty
Glazer - Kamil jak zwykle zasłania się zabawą, Malwina wyraźnie nie jest przekonana. ...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glazer: Robili sobie jaja , jakieś oblewanie wodą , Kamil pudełkiem rzucił po pizzy , wielka mi afera. Po drugie wszyscy po nim jadą z byle powodu , to on ma się nie odzywać , medytować?Szkoda , że nie wszyscy się go boją tak jak Malwina, według mnie pozwalają sobie na zbyt wiele.
  • Odpowiedz
@Glazer: Kamil nigdy na nikogo nie zrobił masowej nagonki trwającej ponad tydzień. Nie porównuj jego żartów do zezwierzęcenia tych, co go już tyle czasu atakują i obgadują, a niedawno jeszcze z nim piątki zbijali i wkładali palce w dupę. Juz tyle razy jedziesz z tym kłamstwem tutaj na forum - jesteś ich wart. Nikt sobie nie zasłużył na bycie gnębionym przez grupę w bb. Jeśli zrobił ktoś coś, co powinno
  • Odpowiedz
@Smuteczeq: Kłamstwo to mocne słowo, w którym miejscu skłamałem?. Jak mógł sam zrobić masową nagonkę? Cały czas wtykał kij w mrowisko. To grupa decyduje kogo chce wyrzucić, dostał tyle nominacji, że jest jasne jaki jest stosunek grupy do niego. Z niczego się nie wzięły.
  • Odpowiedz
@Glazer: nominacje nie są zezwoleniem na zbiorowy lincz trwający już ponad tydzień. I tak, kłamiesz. Robisz z Kamila jakiegoś super trolla, który od początku ma na celu zniszczyć ten program. A Kamil od początku to wkręcił się z chłopakami w pzbb którego pierwsza zasada było, aby robić wszystko by nie było nudy, więc chłopaki się wygłupiali, prowokowali i na początku widzowie się cieszyli jaka ta grupa fajna, zabawna, pomysłowa, ludzie
  • Odpowiedz
@Smuteczeq:
1. Kamil jest super trollem, taka jest jego strategia od początku programu. Wszedł z założeniem robienia dymu i go robi.
2. Śmieszy mnie określanie tego co robi grupa jako "gnębienie", "znęcanie się" itp. Gość ewidentnie miał to wkalkulowane od samego początku i spływa to po nim jak po kaczce. Do większości uczestników odnosi się jak do niedorozwiniętych dzieci, z pozycji wszystkowiedzącego guru.
3. Pozostali nie będą tego robili z
  • Odpowiedz
@Glazer: no i ciągle gadasz te swoje naiwne teorie spiskowe. Życzę Ci znalezienia się w takiej sytuacji jak Kamil, gdzie będą inni demonizować i wyolbrzymiać każdy twój ruch, i wmawiać ci, że zasłużyłeś na wszystko co najgorsze.
  • Odpowiedz