Wpis z mikrobloga

@vlahbej: Widać, że trafiłam w punkt xD Zabolało ego
Mówi to ktoś, kto najpierw chciał mi wmówić, że mam małego penisa, a później, próbował zmienić argument na to, że tylko "p0lka".
Typowa polka nadal jest lepsza, od typowej chinki, która daje dupy każdemu turyście.
Nie wiem czy dupa Cię boli bardziej o to, że ktoś miał czelność Ci wytknąć, że wyjazd za granicę nie jest już osiągnięciem (gdzieś od 1989roku) czy
  • Odpowiedz
  • 1
@Dwiehulajnogi: Mam piękna córkę piękna mądra zone, buduje fabryki na całym świecie publikuje się mieszkam w fajnym miejscu ( i nie są to Chiny ). Mam wspaniałe życie. Coś tam w życiu uczyniłem. Nie muszę zarabiać ładna buzia. Wiec twój argument jest inwalida
  • Odpowiedz
@vlahbej: Nawet się nie odniosłeś do mojego argumentu, więc o czym Ty mówisz xD Musisz być super zadowolony ze swojego życia, skoro nadal szukasz walidacji w internecie. No i widać jak się nie przejmujesz niczyją opinią, po tym jak skasowałes poprzedni komentarz. Studiuję medycynę, więc też nie muszę zarabiać ładną buzią ;) uciekam się do tego jedynie na wakacjach
  • Odpowiedz
  • 0
@Dwiehulajnogi: Walidacji w necie :p to chyba ty wrzucając zdjatka obiadków dla faceta czy pytając wykopków czy powinnaś swojego chłopa przekręcić :) zle adresujesz swoje projekcje
  • Odpowiedz
@vlahbej: No dokładnie xD pytam wykopków, bo chce odpowiedzi. Spróbuj sam planować lunche dla kogoś codziennie, nie możesz tam wrzucić byle czego. Jakbym chciała walidacji, to albo bym wrzuciła zdjęcie siebie, albo wrzucała zdjęcia z wakacji za granicą (ale ktoś już zajął tę pozycję)
Swoją drogą, gdzie jest ta "piękna" żoną XD
Jak już byłeś w Chinach, to mogłeś sobie znaleźć taką, która nie ma figury worka z ziemniakami (
Dwiehulajnogi - @vlahbej: No dokładnie xD pytam wykopków, bo chce odpowiedzi. Spróbuj...

źródło: comment_nLi9YGrK1zPrzGdabGJgb7zSyHoYUMrk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Dwiehulajnogi: A tak na poważnie modelko/lekarko. Ja wiem czemu toczę gowno burze z jakimś muminem i wrzucam jakieś tam fotki z wakcji. Bo naprawdę się nudzę i szukam zajęcia na urlopie u tesciow. Ale ty powinnaś #!$%@? na medycynie naukę ze Hej. A znajdujesz czas na podbudowywanie swojego ego jebiac randomowych wykopów.... Marsz do książek !
  • Odpowiedz
@vlahbej: Żeby być lepszą ode mnie, musiałaby nie wyglądać jak facet xD nie być ulańcem, i być o 30lat młodsza. Mogłabym wymieniać dłużej, ale trudno widzieć coś więcej poza twarzą, bo zajmuje 60% zdjęcia xD
  • Odpowiedz
@vlahbej: Moja nauka ma się dobrze, ale widać, ze przestasta Cię konwersacja z kimś, kto umie użyć więcej niż argumentum ad personam I wolisz rozmawiać z kimś głupszym. Ale pewnie dlatego wybrałeś sobię taką żonę XDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Dwiehulajnogi: Sorry ale poza ad personam i ad ignorantum to nic merytorycznego nie napisałaś. Jak chcesz rzucać mądrymi słówkami przeczytaj Schopenhauera do końca. Jak nie za trudne
  • Odpowiedz
@vlahbej: Schopenhauera bierze się w liceum, więc jeśli to szczyt twoich możliwości, to współczuję. O Jezu xD to ona ma tylko ponad 30?! Żony też współczuję.
"Jesteś głupi, nie masz mózgu" wspomnienia z podstawówki wracają :D
  • Odpowiedz
@vlahbej: A czytanie ze zrozumieniem było w podstawówce....
Powiedziałam, że Schopenhauer jest brany w liceum, nie snaczy, że ja go aktualnie przerabiam. Przerabiałam Schopenhauera kiedy byłam w liceum (nie tak dawno temu, więc pamiętam)
Wystarczająco jasno wyjaśniłam? I jeszcze sugerujesz, że ja jestem tą głupia xD
Super, ja miałam męża kosmonautę i taki łysy nie był.
Dobrze, że była wystarczająco mądra, żeby Cię zostawić
  • Odpowiedz