Wpis z mikrobloga

Jeśli najbliższe wybory wygra PiS to JA, moja żona z dziećmi, kilka milionów z haplogrupą R1a1 wraz z rodzinami, wszyscy wyjeżdżamy z Polski. Wszyscy jesteśmy młodzi i dobrze wykształceni(ja jestem kosmonautą, dziewczyna administratorem na stronie że śmiesznymi obrazkami).

Mamy dość traktowania nas jak dojnych krów które mają tylko #!$%@?ć na 500+ i socjał dla nierobów.
Mamy dość propagandy TVPIS tworzonej za nasze pieniądze.
Mamy dość robienia z tego kraju prywatnego folwarku kaczora.

Plusujcie ten wpis, pokażmy ile nas jest! Młodych, wykształconych z dużych miast którzy mają dość patologii "dobrej zmiany"

#dobrazmiana #bekazpisu #oswiadczenie #emigracja #wybory #bekazprawakow #pis #kaczykontent #tvpis #tvp #uk #pasta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@suluf: @jacieniemog28 Co ty piszesz, tu nie chodzi też o zarobki. Dobrze napisał, p0laki dają się ruchać na wszystkie strony i głosują na gówno PiS, który nawet w telewizji się kompromituje ostatnio i leci w #!$%@? centralnie a 500+ nic dobrego nie wnosi, rodzicom nie chce się nawet pracować, robią po 4 guwniaki w pato rodzinie i #!$%@?, w dodatku długoterminowo te +500 jest również #!$%@?. Czas #!$%@?ć z
  • Odpowiedz