Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Największa beka będzie teraz jak PiS zacznie przypisywać sobie te zasługi, a są do tego zdolni. Przecież loteria wizowa ma swoje zasady i ani Trump ani PiS niczego tam nie zmienili...

No ale nie ma co szukać dziury w całym. Wreszcie wielu ludzi będzie mogło opuścić ten #!$%@?łek rządzony przez ludzi wychowanych w komunie. Niech je&nie już ten ZUS, to się może staruchom oczy otworzą jak nie będzie komu na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu:
Wizy turystyczne/biznesowe wydawane są na 10 lat, więc to ile latali urzędnicy niewiele zmienia, chyba że rzad postanowił wyrobić wizy dla wszystkich w tym roku
Wizy turystyczne/biznesowe wydawane są na 10 lat, więc to ile latali urzędnicy niewiele zmienia


@Bujak: czekaj

ty myślisz że mi chodziło o to że wizyty urzędników zmniejszały procent odrzuconych wniosków? XDDD

Nie, chodziło mi o rozmowy takich urzędników jak prezydenci, czy wiceprezydenci. Działanie dyplomacji której skutkiem mogło być zmniejszenie ilości odrzuconych wniosków. To amerykańscy urzędnicy wedle swojego uznania decydowali ile wniosków odrzucają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: nie wiem ile % wniosków jest odrzucanych przez humor urzędników, ile przez błędy we wnioskach, a ile jest cofanych bo ktoś się zasiedzi. A obstawiam ze te 2 ostatnie czynniki są tutaj kluczowe
nie wiem ile % wniosków jest odrzucanych przez humor urzędników


@Bujak: niech nawet będą to 2% wszystkich wniosków, co właśnie stanowiło być albo nie być dla ruchu bezwizowego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu: raczej mniej osób które mogłyby potencjalnie zasiedziec się w USA składa wnioski (bo mogą znaleźć robotę w Polsce/Unii) a więcej osób jedzie robić biznesy, więc spadek liczby odmów jest czymś naturalnym