Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #wybory #platforma #silnirazem #4konserwy #neuropa

Sławomir Nie Mam Sobie Nic Do Zarzucenia Neumann

Neumann.: "Na wybory idą głosować ludzie, którzy góenoo się interesują. Nie wiedzą, kto jest. (...) W różnych badaniach, #!$%@?, naszych, których oskarżają. Nikogo to nie ruszy. Hania Zdanowska zyskuje, jak ma akt oskarżenia. Tak to działa. (...) Jedynym gościem jest Adamowicz, który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach
(...)
Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, #!$%@?. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, #!$%@?, jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem. Jak Pobłocki będzie członkiem Platformy i będzie naszym prezydentem, to będę się o niego bił, #!$%@?, do końca życia. Jak jest poza, mam go w dupie. Tak samo Adamowicza, tak samo Karnowskiego i wszystkich innych. Tak samo. Dla mnie Platforma jest ważniejsza.
(...)
Sąd to może #!$%@?ć w kosmos, może to prowadzić trzy lata – bez znaczenia to jest. (...) Reszta to są goście, którzy mogą trafić do sądu z aktem oskarżenia, a sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej. Przez rok nie zrobią #!$%@? nic. Będą prowadzić sprawy – i #!$%@?." #polityka