Wpis z mikrobloga

@s3v3n: a masz gdzieś oficjalne info co do KVB? Bo na fpl jest tylko info, że 50% szansy na grę - tyle samo miał w pewnym momencie Mason Mount, a zagrał w każdym meczu.
  • Odpowiedz
@stannis: czytałem wczoraj doniesienia prasowe z wysp, że jest cienko z nim - ma być parę tygodni przerwy. niby nic oficjalnego, ale trudno mi sobie wyobrazić, że wyjdzie na takiego przeciwnika, gdy są tak poważne wątpliwości. zostawiam go w składzie na wszelki wypadek, ale z dala od opasek.
  • Odpowiedz
@Czyjatoja: tak

@s3v3n: no spoko, w najgorszym wypadku by przeszła na vice, czyli Obamę albo Aguero, chyba dam na Aguero - przez cały sezon lepiej punktuje i w przypadku braku KvB raczej Guardiola nie będzie ryzykował wpadki i wystawi Aguero na ataku
  • Odpowiedz
@cross7676: twierdzisz, że wraca do formy? Ja to chyba wolałbym już Mahreza, jak wchodzi na więcej niż 17 minut to tylko raz miał poniżej 10 punktów. Sterling za to potrafi przejść koło meczu.
  • Odpowiedz
@cross7676: no zobaczymy, Sterling 535 minut w tym sezonie i 46 punktów, Mahrez tańszy o 3,6 mln funtów - 396 minut i 45 punktów...

Poza tym Sterling potrafi strzelić hatricka, ale zobacz kto mu asystował przy tym hatricku na początku sezonu :D Dla mnie Sterling jest za drogi i z zawodników powyżej 12 mln funtów to jedynie Aguero jest pewniakiem.
  • Odpowiedz