Wpis z mikrobloga

jak ciasno zapinacie bransoletę? zegarek raczej trzyma się sam w jednym miejscu (ja tak mam, ale to jest lipa bo się wtedy trochę "przylepia" do skóry, czy raczej luźno lata po nadgarstku w zależności od pozyjcji posiadacza (ale nie aż tak że się obraca),a może w ogóle lata jak #!$%@?? #zegarki #watchboners
Wirtuoz - jak ciasno zapinacie bransoletę? zegarek raczej trzyma się sam w jednym mie...

źródło: comment_DdWmGd1iK2w3vpiSX7Z292e7qoR2Fd0p.jpg

Pobierz

Jak noszę zegarek na bransolecie?

  • Raczej ciasno się trzyma w jednym miejscu 33.3% (40)
  • Bardziej luźno, przesuwa się 60.8% (73)
  • Bardzo luźno, lata w gorę i dół jak pojebany 5.8% (7)

Oddanych głosów: 120

  • 6
@Wirtuoz: właściwie, to różnie, bo już dwa razy skracałem bransoletę, bo mi ręka schudła, a teraz chyba muszę znowu wydłużyć. W międzyczasie sytuacja wahała się od jednej skrajności w drugą, ale wolę jak się trzyma w jednym miejscu, ale nie ściska
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@BuzzKillington: Często ręką puchnie trochę w ciągu dnia i rano nadgarstek jest ciut cieńszy niż wieczorem.
@Wirtuoz: Ja staram się tak ustawić bransoletę, żeby sikor nie latał, ale też, żeby nie uciskała zbytnio. Choć nie zawsze się da (te bransolety od Casio i Lorusa z dwupozycyjną mikroregulacją to trochę kpina). Więc bardziej w stronę "ciasno".
@Wirtuoz: niby jest luźno, palec wcisnę wskazujący wcisnę pod bransoletę. Zegarek nie lata ale tak jak mówisz "przylepia się" i nie jest to super...
Jak rozszerzę o jedno "oczko" to już jest za luźno, lata i przeszkadza (°°
@Wirtuoz: Sry jeśli źle to wyjaśniłem. Przez "oczko", miałem na myśli właśnie tą regulację na spince.
Jedno więcej i lata już aż nazbyt czasem :/
Bo raz się reką robi bardziej 'wilgotna', bardziej spuchnie, a czasem odwrotnie. Całodzienna różnica jest tak duża że nie jestem w stanie ustawić optimum ( ͡° ʖ̯ ͡°)