Wpis z mikrobloga

@Sababukin: Ostatnio Winnicki mówił, że nie będą za całkowitą dobrowolnością - szczepionki zapobiegające epidemiom mają zostać. Chodzi o dziesiątki innych, mniej istotnych szczepień.

Poza tym argument, że kogoś tam sobie PiS wyciągnie to nie jest argument. Jak będzie im brakować kilku posłów, to sobie z dowolnej partii wyciągną. W PO chociażby jest pełno mord, które już chyba obskoczyły w swojej karierze wszystkie możliwe opcje, od lewa do prawa.
@Hedage: Masz jakąs listę tych nieistotnych? Bo oni dobrze wiedzą że to ludzi triggeruje i na słowo mu nie uwierzę a co na to jego kilkudziesięciu #!$%@? kolegów? Jak te Godki i inne chore osobniki?
@Hedage: Gdzieś widziałem informacje o blisko 50 osobach startujących z list konfy i że to są antyszczepionkowcy, przyznaję że dopiero od dzisiaj zacząłem faktycznie oglądać, czytać bo na coś głos oddać muszę... Jestem w trakcie weryfikacji i tylko te dwie partie zostały na placu boju i chociaż uschnie mi ręka to na razie wygrywa psl :/
@Sababukin: Oglądaj od 33:23. To nie ten wywiad, którego szukałem, ale też jest o szczepieniach.

Generalnie Konfederacja jest przede wszystkim za podjęciem debaty w tym temacie, bo to jest trochę niepoważne, że sejm, który ma służyć ludziom, po pierwszym czytaniu z miejsca odrzucił obywatelski projekt, który był przedmiotem zainteresowania kilku setek tysięcy Polaków. Chodzi o to, żeby jedna i druga strona mogła wyraźnie przedstawić swoje racje. Żeby o tym rozmawiać. Czy
H.....e - @Sababukin: Oglądaj od 33:23. To nie ten wywiad, którego szukałem, ale też ...
@Sababukin: PiS to bardziej piecze PSL. Widać po chamskiej ustawce podczas debaty, gdzie robią wszystko by zatopić Kosiniaka i PSL w walce o elektorat wiejski. PSL bezpośrednio odbiera PiS-owi głosy. Dlatego PSL nigdy nie pójdzie do koalicji z PiS, to walka na smierć i życie. Korwin dla odmiany mówi sam, że "nie odmówi Kaczyńskiemu" :P