Wpis z mikrobloga

Jedziemy z drugą kolejką #plk #koszykowka

Mecze telewizyjne:

Stal - Stelmet - dwie "medalowe" drużyny zmierzą się dziś w meczu po którym jedna z nich zacznie sezon od 2 porażek. Mówi się już o przemeblowaniach w Stali (przegrali też superpuchar). Stelmet będzie cierpiał na łączeniu PLK z VTB, być może też mentalnie, bo ile można przegrywać z bogatymi ruskimi?

Arka - Trefl - derby trójmiasta - Arka sprawiła mega niespodziankę w Niemczech w EuroCup i łatwo poradziła sobie w Stargardzie, Trefl wyglądał świetnie z Kingiem Szczecin, co nie było przed meczem takie oczywiste. Jednym słowem pojedynek dwóch ekip które świetnie rozpoczęły, ale których ambicje są jednak różne.

Astoria - PC Toruń - derby kuj-pom. z podtekstami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Astoria nie wydaje się mieć superkonkurencyjnego składu na walkę o PO, ale sprawiła dużą niespodziankę wygrywając w Ostrowie. Toruń wybitnie pod formą + kontuzje + napięty grafik. Może być ciekawie :)

Radom - Start - mecz dla koneserów :) Start po zwycięstwie w pierwszej kolejce nad Stelmetem musi być na fali i może, a nawet powinien rozpocząć sezon od 2-0. Radomianie jeśli myślą o utrzymaniu to właśnie w takich meczach powinni szukać zwycięstw.

Legia - Anwil - to dopiero we wtorek - mecz drużyn pucharowych. Im dłużej przyglądam się Legii, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że nie najlepiej zbudowany to zespół. Każda porażka Anwilu w tym sezonie będzie niespodzianką, a taka z Legią bez błysku byłaby sensacją chyba.
cultofluna - Jedziemy z drugą kolejką #plk #koszykowka

Mecze telewizyjne:

Stal ...

źródło: comment_TzzLOm4yzBFngPZaTZAwKn8JrcYke36y.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cult_of_luna: Pompowany balonik z napisem Anwil rośnie z meczu na mecz. Nie chcę być prorokiem jednak lepiej zaznać gorycz porażki i szukać rozwiązań niż wychodzić z założenia o swojej wyższości nad innymi klubami.
moje zainteresowanie jest "tyci tyci" :)


@tomwolf: no o to mi chodzi, że zainteresowanie "tyci tyci" podczas gdy się obejrzy mecz to już nie zainteresowanie "tyci tyci" bo aż tak żeby mecz obejrzeć to się interesuję nieliczni :D