Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem co wbije w fut champions, bo gra mi się o wiele gorzej niż w ostatniej fife zdarzają mi się porażki gdzie tracę nawet ponad 5 bramek albo wygram kilkoma bramkami nie „czujac”, ze jestem lepszy od przeciwnika no dziwnie mi sie krótko mówiąc xD aktualnie jestem w 5 lidze i mam czasami serie 4 wygranych, a zaraz po niej potrafię przegrać 5 chyba w tym roku będzie tylko walka o golda, a nie o elitę chyba, ze coś ogarnę... ¯_(ツ)_/¯
#fifa20 #fut
  • 20
  • Odpowiedz
@RysiuQuaresma: Chłopie mam podobnie. Czasem siądę na przeciwnika i cyk przeciwnik strzela. Czasem on na mnie siądzie, cyk ja strzelam. Tak jak piszesz czasem dostaniesz 4-5 bramek, a przez moment nie czułeś, że koleś aż tyle jest lepszy, czasem Ty tyle nastukasz i też nie czujesz, że byłeś lepszy.
Regularnie moje mecze wyglądają tak, że w pierwszej połowie gram ja, w drugiej gra przeciwnik i wygrywa ten, kto więcej strzeli "w
  • Odpowiedz
@Majsterzyna: No tez mam takie same odczucia tylko nie wiem o co chodzi z przełączaniem przeciwników prawą gałką, bo zawsze przełączam ich L1 na padzie od xboxa to chyba LB (gram na xboxie ale nigdy nie mogę zapamiętać)
  • Odpowiedz
@Majsterzyna: @RysiuQuaresma: pomimo że jakimś wybitnym graczem nie jestem, to w każdej fifie w WL zawsze dochodziłem do golda 3 bez problemu mając wrażenie że gra mnie doprowadza tam "za rączkę". Zaczynałem np WL wszystko ciągle w #!$%@?ę, mówię "o #!$%@?, silver będzie ledwo", a końcowe mecze wszystkie łatwiutko do G3 ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BooB: Ja tam golda to akurat byłem pewny zawsze ale pierwszy raz po ponad tygodniu gry nie czuje, ze robię jakiś postęp w swoim gameplayu i każdy mecz jest dosyć ciężki bardzo rzadko mi się zdarzy jakieś przekonujące zwycięstwo gdzie mógłbym powiedzieć o byłem lepszy
  • Odpowiedz
@RysiuQuaresma: Ja z dywizji trzeciej i 1500+ pkt spadłem do 1320 i 4 dywizji w 1 dzien na ps4. Teraz zrobiłem sobie dwa dni przerwy bo za długo grałem i liczę na świeży umysł podczas fut champ xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ravalent: mialem skill rating 1650 i sie czulem jak ameba, do tej pory mam wrażenie, ze mecze wygrywam przypadkiem, a przeciwnik ma 5x tyle skilla.
  • Odpowiedz