Wpis z mikrobloga

Potrzebuje pomocy, jak przeciwnicy robią tak ciągły pressing całym zespołem? Moi zawodnicy po prostu chodzą po boisku zamiast biegać i się ustawiać. Całkowicie jakby im się nie chciało lub mieli 0 zgrania. Jak tu dobrze ustawić wytyczne/taktykę?
Do tego nie rozumiem sytuacji w której mój Bellerin nie jest w stanie przez pół boiska wyprzedzić graczy typu Lewandowski (ok. 80PAC), a mój Rashford 10 zgrania + Hawk, nie jest w stanie się urwać obrońcom.
#fut #fifa20
  • 3
@SteamGuard: spróbuj zmienić formację, na jakąś byle jaką z dupy, aby zgranie było. Czasem jak coś pozmieniasz to grajki zaczynają grać w #!$%@? dobrze, a drużyna przeciwnika będzie zachowywać się jak teraz twoja. Oczywiście to do czasu, bo po iluś tam meczach znowu będzie to samo i będzie trzeba krok ten powtórzyć, ewentualnie wymienić w składzie ze dwóch grajków. Tak tak gra jest zrobiona i jest tak samo w każdej fifie
@BooB: Kombinuje ciągle z nowymi formacjami, ciągle coś zmieniam po kilku meczach bo dostaje baty niesamowite. Ale teraz się przelała moja czara goryczy gdy Rashford nie wypracował mi ani jednej sytuacji, ciągle był gaszony albo łapany przez byle kogo, ogólnie mam wrażenie że moi piłkarze się co chwilę wywracają. No i fakt że w tym meczu osiągnąłem % celności podań na poziomie 64%, co chyba nie zdarzyło mi się nigdy, po
@SteamGuard: może grasz zbyt agresywnie/nerwowo, próbujesz za szybko budować akcje? Generalnie staraj się czasem "zwolnić", poszukać wolnego zawodnika, wyczekać aż ktoś wystawi się na dobrą pozycję. Sam mam tak zawsze, że jak kilka meczy #!$%@? pod rząd, to zaczynam się frustrować i łapię się na tym że zaczynam grać coraz szybciej i cięgle do przodu "na Jana" przez co szybciej tracę piłkę, gubię się w obronie itd. W tej grze bardzo