Wpis z mikrobloga

Witam, mam pytanie mam do wypłaty #cashback z #topcashback , tylko nie wiem jaką opcje wybrać wypłaty bo są kilka opcji np Visa i tam jest jeszcze jakiś rabat, albo może na paypala? Która opcja będzie najlepsza? Jak zrobię wypłatę na np paypala to czy PayPal nie pobierze mi prowizji? I później czy będę mógł przelać z paypala na revoluta? #gearbest #banggood
  • 10
  • Odpowiedz
@robertoos188: Nie bierz tej Visy, bo ona ma dużo ograniczeń - nie da się nią np. doładować Revoluta czy dodać do subskrypcji.
Wypłać po prostu na PayPal i użyj tych środków przy jakichś następnych zakupach w miejscu, gdzie można płacić PayPalem.
  • Odpowiedz
@robertoos188: jest jeszcze opcja wypłacenia kasy z PayPal'a na revoluta przy wykorzystaniu transferwise, ale to sporo zachodu i pewnie nie warto większości przypadków.
Ja miałem trochę kasy na PP i aktywne subskrypcje z płatnością PP. Niestety w takiej sytuacji, zamiast obciążać podpiętą kartę, PP najpierw zjada kasę z konta, kasując przy tym swoją bandycką prowizję...
  • Odpowiedz
@Prozdrowotny: Bo nie tędy droga.
Trzeba otworzyć konto. Dostaniesz wtedy numer amerykańskiego konta bankowego (na które można będzie wypłacić dolary z PayPal'a) i kartę do niego. Wymagają minimalnego zasilenia (chyba 20 USD). Jak karta dojdzie, możesz ją podpiąć pod Revolut i zasilić dolarami konto.
Do tego dochodzi cała otoczka, czyli weryfikacja konta na transferwise i dzwonienie do PP, żeby dodali konto, bo system je z automatu blokuje.
  • Odpowiedz