Wpis z mikrobloga

The Shield - b.dobry serial, nie tak dobry jak The Wire, ale podoba mi się to, jak postępowanie Vica i jego ekipy, skorumpowanych gliniarzy nie odpycha widza, a wręcz zachęca do trzymania strony strike teamu. Zupełnie jak u Dextera tylko trochę bardziej z jajem. Aż sobie ustawiłem dzwonek na komórkę z main theme HEHEH

#seriale #theshield
maze - The Shield - b.dobry serial, nie tak dobry jak The Wire, ale podoba mi się to,...
  • 11
  • Odpowiedz
@aes_sedai: w sumie to i The Wire i The Shield po zastanowieniu umieściłbym na jednym miejscu. Strasznie mi się spodobał motyw takiego specjalnego oddziału tajniaków którzy jeszcze rządzą dzielnicą : D Jestem dopiero na początku 4 sezonu, jak bardzo zmienia się serial do 8ego? Dużo niespodzianek, zwrotów akcji?
  • Odpowiedz
@aes_sedai: zajebiste. Dałem koledze, policjantowi to oglądał od 20 do 6 rano, a na 7 do roboty : DDD Pierwszy sezon to szkolenie dziobaka przez doświadczonego oficera LAPD, są tez okazjonalnie pokazywane akcje detektywów, ale najlepsze momenty są przy tych szeregowych "krawężnikach". Polecam.
  • Odpowiedz