Wpis z mikrobloga

Jestem bardzo uzależniony od coca coli kiedyś pamiętam że piłem ją tylko w weekendy ale odkąd pracuję i mam pieniądze czyli lekko ponad 2 lata to codziennie pęka minimum butla 2l tego gówna przez te 2 lata nie piłem ani razu herbaty czy żadnego soku tylko czasami ale bardzo rzadko wodę nawet jak były jakieś obiady rodzinne na święta to zawsze piłem colę ale czas skończyć z tym syfem zostały mi 2 butelki 2l w domu wypiję je żeby mnie nie kusiły i zaczynam pierwszą i oby ostatnią próbę oduzależnienia się od tego gówna #przegryw
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gandern: @Jestem_Tutaj: ja osobiście colę od około 12lat dzień w dzień po jakieś 2L.
Żeby jakimś cudem bez próchnicy ale niestety już nie białe jak dawniej. Dodatkowo nadzerka żołądka od kwasu. Osłabienia od cukru. I niealkoholowe stłuszczenie wątroby.
Pomijam już kwestie uzależnienia typu #!$%@? i zjazd gdzie jak odstawiałem colę pierwszy raz spałem prawie 2dni xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gandern: wydaj\oddaj wszystkie pieniądze by nie kupować xd
I albo zostawiasz naraz do zera albo co tydzień pijesz szklankę mniej ;) osobiście oddawalem hajs I wywalalem colę do zera. Plus unikaj sklepów z dobra cola jak np żabka;)
@Gandern: Mialem to samo cola to syf w #!$%@?. To znaczy w malych dawkach to nie jest szkodliwe, bo "trucizna zalezy od dawek"- Paracelsus, ale generalnie przeczytaj sbie o tym jak cola niszczy szkliwo zebow, mi zniszczyla przez kilka lat bylo ok i mialem beke z tych artykulow straszacych cola ale to w gruncie rzeczy prawda. To jest prawie tak szkodliwe jak alkohol i fajki w nadmiarze