Wpis z mikrobloga

@MichalQ20 Mi9t dobra bateria, lepszą wydajność od mi6, aparat na pewno na plus i dobra cena. Brał bym z gearbestu/banggood 1k pln masz wersję 64gb stówkę drożej 128. Mi9 zwykle i mi9 t pro do twoich potrzeb nie potrzebne bo główna zmiana to mocniejszy procesor
@widmo82 Nikt kupując telefon nie zakłada chyba że rozbije wyświetlacz :) Poza tym większość wyświetlaczy jest teraz droga w naprawie, jak ktoś się boi za dwie stówki zawsze można ubezpieczyć smartfona.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tuzq: nie wnikalem jak wygląda ubezpieczenie telefonu w PL od chinola. Ostrzegam żeby op był świadom znaczącej różnicy. Znam osoby co taką droga się kierują przy wyborze telefonu z racji wykonywanej prscy i ryzyka lub zwykłej swojej #!$%@?
@Andczej: też
@MichalQ20: idz do emarketu i wez w lape czy ci rozmiar nie odpowiada. Ja wczoraj zostalem zmuszony do poslugiwania sie mi9 (standardowo mam mi note 3 i redmi 4x) i #!$%@? to bylo takie bydle, ze w moim wypadku obsluga jedna reka odpadala. Wiecej sie wkurzalem i walczylem z nawykami, niz faktycznie tej pracy na telefonie bylo.
Juz wiem ze nie chce nic z ekranem > 6".