Wpis z mikrobloga

Tucznik gadający o ratowaniu rodziny, Byskrzat bredzący o tym, że "on bez strimów sobie poradzi, bo ma odłożoną kasę na rozkręcenie biznesu", Proboszcz farmazonujący, że kończy z patologią, bo zabiera swoją kobietę na randkę, Małysz szczekający, że jest informatykiem/DJ-em/ulicznym wojownikiem/największym kozakiem na Lubiczu/nekromantą i druidem, Gural ściemniający, że wcale nie podniecają go 13-latki i pracuje na budowie, Bonus BGC twierdzący przy poprzednich galach, że trenuje na poważnie, Goha kłamiąca, że nie ma siły i jutro poogarnia, Baobab mówiący, że wcale nie jest amebą umysłową, Pezet utrzymujący, że na słynnym filmiku był naćpany, bo ktoś mu coś dorzucił, Boxdel wmawiający ludziom, że jest uczciwy i przelew nie poszedł, bo księgowego nie było - nikt, #!$%@?, NIKT nawet nie ma podjazdu do farmazoństwa, zakłamywania rzeczywistości i mitomańskich zapędów Analusa. Ten człowiek jest niesamowity jeśli o to chodzi. Niby żyje w tym samym kraju, w tych samych realiach i tak dalej, ale tak naprawdę żyje w swoim własnym, zbudowanym na solidnych fundamentach chorób psychicznych i narkotyków, świecie( ͡° ͜ʖ ͡°) fascynuje mnie, że ludzki umysł może tak działać. A jeszcze bardziej fascynuje mnie umysł Marlenki - jedynej osoby, która zdaje się wierzyć w słowa Rafała, mimo że jest przy nim na okrągło i żywi się zupkami chińskimi w kolejnych budach bądź w samochodzie, jeśli nikt nie zgodzi się ich przygarnąć. Oni mają #!$%@? życie i prawdopodobnie nie skończą za dobrze, ale w chuuuuj ciekawi mnie ich sposób myślenia.
#danielmagical #ksiadztv #malyszofficial #bystrzaktv #patostreamy #rafatus
  • 7
  • Odpowiedz
@SVETER: Wiesz, z ciekawości wszedłem na Twój profil. Chciałem sprawdzić, czy nie jesteś zwykłym trollem i wyszło mi, że albo jesteś, albo po prostu trzymasz w sobie mnóstwo frustracji z prawdziwego życia i wylewasz ją w Internecie( ͡° ͜ʖ ͡°) "Uspokój się człowieku. Narwany jesteś jak kundel spuszczony ze smyczy". To Twoje słowa. Zastosuj własną radę, bo ja nic Ci nie kazałem czytać. Miałem ochotę, więc sobie
  • Odpowiedz
@Takjakos2012: siła afirmacji, jak się upije albo naćpa to wtedy zaczyna chyba nawet wierzyć w te pierdoły które wygaduje a jak trzeźwieje to do niego dociera ponura rzeczywistość więc znowu daje w palnik i tak w kółko. Tutaj to już chyba nawet najlepszy psychoterapeuta nie pomoże xD
  • Odpowiedz