Wpis z mikrobloga

#notino #perfumy #aventus

Moja pierwsza recenzja Aventusa 'na gorąco'
Byłem dziś w galerii Katowickiej w notino w celu kupna jakiegoś zapachu dla teścia na urodziny. Zaskoczyło mnie pojawienie się na półce creed były 4 zapachy 2 męskie (aventus, git) 2 damskie.
Było to moje pierwsze spotkanie z legendarnym aventusem.
Powiem szczerze że byłem jednocześnie zaskoczony jak i rozczarowany. Zaskoczony tym że aventus tak bardzo mi się spodobał więc odkryłem zapach który mógłby być dla mnie w top 5. A rozczarowany że jest jakby taki trochę 'pospolity' głupio to brzmi ale kompozycja nie pachnie tak niszowo jak chociażby git lub cała gama amourage która stała obok. Więc pomimo że pachnidlo wspaniałe i czuć że aventus to coś ciekawego to nie wyróżnia się zbytnio. A może to i dobrze?
Na pewno dodał bym go na półkę 'okazje specjalne' a nawet gdybym się żenil drugi raz to chciałbym w tym dniu właśnie pachnieć Aventusem.
Zapach jest na tyle ciekawy że teraz mam ochotę spróbować jego słynnych klonów o których można poczytać na internetach.
Polecam wszystkim co szukają czegoś specjalnego na specjalne okazje.
  • 4
  • Odpowiedz
Git niszowi? No pachnie cudownie, ale psiknij się na raz Davidoff cool water, coty Aspen zobacz ich ceny i zastanów się czy git jest wart dopłaty 700 zł do 100ml
  • Odpowiedz
@arc_tic: no też musze podbić kolegów komentujących wyżej.. może zadziałała autosugestia i stosunek hype/cena/zapach aventusa wydał Ci się wyraźnie inny, niż ten dotyczący GIT'a. prawda jest taka, że to ten drugi jest bardziej generycznym zapachem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arc_tic: szczerze sam w sobie aventus na okazję specjalne może być. Ale sprawdź sobie np mancera cedrat boise. Ten sam motyw wg mnie nawet lepiej zrobiony a za cenę taka że akurat na codzienne pachnidło.
  • Odpowiedz