Wpis z mikrobloga

Nie no przezarombista ta Tesla, auto za 200k wywala kontrolki opon bez powodu, autopilot w sumie daje tyle co adaptowalny tempomat, który jest już wszędzie, robisz sobie przejściówki do ładowania w castoramie jak emeryt-działkowiec, a nie właściciel auta premium, jak ustawisz sobie dzień pod ładowanie samochodu w galerii to oszczędzisz 100zł i nie bedziesz czekał 10h tylko 4h... Tak jak mówiłem, auto ciekawe i na pewno bardzo fajne, z chęcią bym się przejechał, ale wciąż nie jest to alternatywa dla zwykłego samochodu tylko gadżet.
Plus jest taki, że nie nazywasz wtyczki wtyczką tylko interfejsem, a na domową instalację elektryczną mówisz infrastruktura energetyczna.
#mocnyvlog
  • 4
@JeepersJamboree: pewnie błąd wywala, bo szafa nie raz wjechał teslą w krawężnik i słupek bawiąc się autopilotem. Co jest skrajnie odpowiedzialne. Żadne mi premium w moim 6 letnim golfie mam tempomat adapcyjny z asystem pasa ruchu.działa to na podobnej zasadzie.
Jeszcze mógłbym się przyczepić do tego, że vlogi są robione bez żetelnego przygotowania. Kurcze, człowiek jest zainteresowany jakie są koszta naładowania czy też spalania tego gadżetu. Szafa radzi policz sobie sam,