Wpis z mikrobloga

Elo Mordeczki

Kiedyś z nudów robiłem eksperyment na #tinder polegający na tym, że wziąłem zdjęcie jakiegoś modela mokebe i umieściłem go w Krakowie. Szybko dostałem mnóstwo polubień, w tym super like od 19-letniej studentki, która przyjechała do Krakowa na studia z miasta gdzie heliktoptery budują. Działo się to w styczniu, jako że sprzątam kompa to wrzucam screeny xD

Reszta w komentarzach. Sorry, że tak długie ale musiałem ją nakręcić trochę, żeby na końcu zgasić

#p0lka #rozowepaski #krakow
breathnoir - Elo Mordeczki

Kiedyś z nudów robiłem eksperyment na #tinder polegając...

źródło: comment_tBFUR74w5GPFMczeL8BXpiL0eKJkJCBh.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@breathnoir: o bosz, jakie to piękne, uwielbiam taki content, jak przyjemnie sie czyta, jak to ona USUALLY nie robi takich rzeczy, ale jednak zrobi wyjątek. Wielkie, ogromne z gilami HA TFU prosto w ryj tej p0lce, nienawidzę ugh.
  • Odpowiedz
@breathnoir: trochę smieszne i żałosne xD rozumiem ze jakby panna sie z Toba umkwila na ons to by było ok a jezeli się umowila z atrakcyjnym nyga to jest dziwka ?
  • Odpowiedz
  • 84
@breathnoir o #!$%@?, ale się #!$%@? :_/ Nie robi tego ale dla mokebe zrobi wyjątek 2 dni od poznania się. Piękne zakończenie historii. Jaka była odpowiedź?
  • Odpowiedz
@TonyP: wydaje mi się że nawet jeżeli byłby to #p0lak to i tak może być tak samo postrzegana :p ale oczywiście potęguje fakt że woli mokebe jakiegoś od rodaków bo jak to opisała, nie mają tego czegoś xd to smutne ile teraz #rozowepaski o nas myślą, mam nadzieje ze to sie kiedyś zmieni xd
  • Odpowiedz
@TonyP: każdy jest inny, mnie brzydzą te ciapate i murzynki xD, od brytyjek zdala bo to totalny skrillex ciał i twarzy - szczupła = pato lub pasukdna z twarzy, gruba - po prostu ulaniec ze ledwo chodzi, - szczupła i ładna = bogaty facet, nic tu nie wyrwiesz albo obnizasz standard do wielorybów xd chociaz i te uważają ze jesteś #p0lak i woli brzydszego od Ciebie brytola niz polaka xD a
  • Odpowiedz