Wpis z mikrobloga

@Nitrobis: Podobno w tykwie smakuje lepiej ale nie potwierdzę. Tykwe musisz przygotować żeby z niej pić oraz dbać żeby Ci nie spleśniało ani nic, a matero to po prostu naczynko gotowe do picia yerby.
  • Odpowiedz
Rosamonte to najtańsze gówno, zaraz po taragui energia. Kup jakieś smakowe, jeśli chcesz dużo smaku to paharito chociaż tu jest problem z dymnym smakiem. Możesz też poszukać coś z amanda lub cbse.
  • Odpowiedz
Ja proponuję kupić samą bombille, jak ktoś już wcześniej napisał wszyscy kończą pijąc z kubka, wygodniej się trzyma a jak większy kubek, np. 500ml to nie trzeba co chwila latać dolewać.
  • Odpowiedz
@fortySeven Napisze tak, to coś sprzedawało się na potęgę parę lat temu. Teraz można znaleźć dużo więcej lepszych marek i równie o podobnym działaniu. Oczywiście co kto lubi. Pracowałem w przybytku sprzedającym ym w sporych ilościach, więc coś tam wiem. Wiadomo kwestia smaku itp.
  • Odpowiedz
@fortySeven No spoko, ja Ciebie nie odciągam od picia tych marek czy coś. Sam kiedyś piłem taragui. Wypróbowałem chyba wszystkie jego odmiany (mocne, klasyczne i smakowe), ale nie przypadło mi do gustu. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz