Wpis z mikrobloga

Jednak kupiłem w tym roku kolejną edycję. FIFA z reguły jest najprzyjemniejsza do grania jesienią, kiedy jeszcze 90% graczy nie ma wypasionych składów i silnik gry działa jak należy. Tak teś jest tym razem. Rozegrałem 4 spotkania DR z bliansem 2-2. Oczywiście nadal newralgiczne momenty do strzelania i tracenia goli to kick off, 32 minuta, 45, 55 oraz od 85.

Nie narzekam na obronę. W końcu mogę próbować bronić w polu karnym z mniejszą obawą, że będzie karny. Nie miałem kosmicznych wyników jak podawali inni.

Z uwagi na zmieniony system obrony procentują zawodnicy zwinni, z dobrym przyspieszeniem i dryblingiem (np. na początku gry Zieliński, Callejon, Verdi). A przekotem w środku pola nadal jest Radja :D

Odnoszę też wrażenie, że teraz piłkarze się mniej męczą niż w F19.

Szkoda, że na 99% koło grudnia albo w wyniku wcześniejszych patchy gra się popsuje... Teraz gra się bardzo przyjemnie.

#fut #fifa20
  • 2
@mlnrz scripted peace od shit once again i zrabany w UJ fut który daje przewagę bogatym dzieciom i oszustom. Czekam na nowy engine pozbawiony patentu na skrypty i ogólnie lepsza jakość licencje na obeznym poziomie nawet bez volty moze byc bo nie volta FIFA jest tym czego pragną fani symulatora piłki nożnej a uczciwego gameplayu z grafika i animacjami na obecne czasy. Nie żeby nie dało się w to grac bo można